Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem szeretik sokan a S....

Miért nem szeretik sokan a S. T. A. L. K. E. R. Clear Sky-t?

Figyelt kérdés

Még csak a Shadow of Chernobyl közepén járok (vanilla alap verzió, másodjára viszem, jelenleg Master nehézségi fokozaton) és szerintem a hibái ellenére egy rendkívül jó játék. Ami másoknak Fallout, az nekem S.T.A.L.K.E.R., legalábbis az első játék alapján.

Már megvan Steamen mind a 3 epizód. Miért utálják sokan a Clear Sky-t? Azt olvastam hogy megjelenéskor egy félkész vacak volt, de elvileg kijavították a hibák zömét. Valóban ennyire rossz lenne? Kihagyni semmiféleképp sem fogom, csak kíváncsi vagyok pár ember véleményére, akik játszottak vele.

Illetve a Clear Sky nehezebb a Shadow of Chernobyl-nál?


2015. szept. 25. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első rész is "félkész vacak" volt, amikor megjelent. Egyébként a CS sem rossz. Sok téren történt előrelépés, de a zóna elég sűrűn lakott lett benne, minden sarkon stalkerekbe fut az ember és eléggé erőltetik benne a frakció témát, a története pedig gyengébb az elsőnél.


Én összességében előrelépésnek éltem meg, de nem tud annyival többet, ami egy kövérebb modba ne fért volna bele.

2015. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahh azt se tudom hányszor vittem végig azta de jó játékok voltak :D


Lehet holnap nosztalgiázok :D


Am van 4. Része a lost alpha csak az már komoly lehet kocsit vezetni benne... A karaktert kívülröl nézzni és már alhatunk hálózsákbam na meg a fizika rettentő jó lett :D

Kivéve a kocsikban -,-

És a jó öreg shadow of chernobyl mappot kapjuk vissza sok sok sooook változásal de még a történet is ugyan az sol sol sooook változásal :D

Ami persze nagyon jó!

Valóság hűbben is meghalnal az NPC-k de nem mintha a többibe rosszak lettek volna...


A rossz hírem ezzel hogy sajna búgggos mint a f#sz de már gondolom vannak rá javítások hisz én már régen játszottam :D


U.i:good hunting STALKER :}

2015. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az nem negyedik rész. Egy csapat rajongó összekukázta az anyagokat és megpróbálta reprodukálni azt, aminek eredetileg szánták a Shadow of Charnobylt. Mint az Oblivion Lost mod, csak még ambiciózusabb.
2015. szept. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szóval lényegében a CS olyan mint egy standalone expansion. És kissé más.. gondolom a kevés kézzel fogható újítást a hangulat és a meglévő elemek változtatásával próbálták elérni. (Pl. a csapattárs sem új elem, de ha sokan vannak az újszerű). Látszólag egyébként ugyanaz a játék, csak 1-2 újdonságot beleraktak, meg van pár új helyszín, esetleg fegyver.

Nem igazán szeretem a modokat. :) Szeretem úgy játszani a játékot ahogy azt a tervezők létrehozták, egy pontosabb lövés vagy ilyesmi moddal úgy érezném hogy cheatelek.

Jelenleg attól félek a SoC-ban hogy master nehézségi fokozaton elakadok az erőműnél, az még Stalker-en is iszonyat nehéz volt. De mire eljutok oda, az rengeteg idő. :)

2015. szept. 26. 12:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Főleg ha minden mellék küldetést megcsinlasz :D


Melyik frakciót szoktad választani?

Szabdság/szolgálat?


Vitted már végig úgy hogy teleportálni kellet az atom erőmunél?


Nem a legjobb video de hasznos és tényleg ott van :D


[link]

2015. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva a két frakció közötti háborút eddig mindig kikerültem. Mindkét frakciónak megcsináltam 1-1 mellékküldetését, de nem akartam egyik ellen sem lenni, így megmaradtam mindkét végigjátszásnál neutral-nak.

Jelenleg a teleportálós ending-re hajtok. :)

Most viszem Master-en, és komolyan mondom, ezt a játékot így kell játszani. Sokkal nyomasztóbb így.

Az elején lévő suit-ot egyébként megtaláltam. :D De köszi.

2015. szept. 27. 22:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy biztos... jó játékon játszol az tuti :D
2015. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az biztos. Beférkőzött a kedvencek közé. :)

Egyébként sikerült végigvinni a portálos igazi endinggel, Master-en. Nagy élmény volt.

2015. szept. 28. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!