Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az airsoft-ra kell engedély?...

Az airsoft-ra kell engedély? Úgy értem ha pl othon felveszem a ruhát meg mindent és lent az utcán meállít a rendör mit csinálhat/mondhat?

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 22:24
 1/8 anonim válasza:
Ha megállít, akkor mondd hogy airsoft, mutasd meg neki hogy tényleg az. Nem kell rá engedély.
2015. szept. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha akarok full szetbe lemehetek a varosba is nem?
2015. szept. 27. 00:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kimész közterületre ott nagy valószínűséggel, meg fognak állítani felszólítanak hogy tedd le a fegyvert mivel ő nem láthatja egyből hogy nem igazi. Ha nem engedelmeskedsz figyelmeztető lövést ad le mivel nálad fegyvernek látszó tárgy van. Ha még így sem engedelmeskedsz lőhet feléd de csak lábra. Ha elsőre engedelmeskedsz a felszólításnak akkor meg úszod annyival hogy legközelebb táskába vidd és talán ha szerencséd van nem indítanak ellened szabálysértési eljárást fegyvernek látszó tárggyal való visszaélés gyanújával. DE amúgy szoktak ha valaki pl.: bejelent hogy egy félnótás puskával rohangál a városban.
2015. szept. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok azt ki hagytam ha nincs nálad fegyver akkor abba mész amibe akarsz. Viszont fegyvet (még ha csak airsoft is) csak tokban, táskában illetve valamiben amiben biztonságosan tárolhatod,szállíthatod közterületen.
2015. szept. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Már mindent leírt az előző :)


A fegyvert úgy kell szállítanod, hogy ne látszódjon, hogy mi van a táskádban.


Felszerelésben mehetsz utcára azt senki nem tiltja meg, max. megkérdezik miért van rajtad, de rangjelzéseket nem

alkalmazhatsz katonai ruhán!

Engem a csajok nagyon megnéztek mikor teljes menetfelszerelésben várakoztam a vonatra az állomáson. Vagy hülyének néztek, vagy tetszettem benne nekik. :D

2015. szept. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha a tokba van az övön és csak a markolata látszik ki a kispisztolynak akkor mi van? Azért is indíthatnak szabálysértés dolgot vagy olyankor mi van?
2015. szept. 27. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az airsoft fegyver jogilag a légfegyver kategória része,így ha láthatóan viseled,azaz kézben,vállon,pisztolytáslában,stb. akkor az szabálysértés.

Elkobzás + 50000 rugó és ha nagyon kekec a sün,bevizsgáltatja és rád veri annak költségeit!


Ez 100000000000%-os válasz!

2015. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

NEM látszódhat közterületen, hogy mit viszel.

Mert ugye egy komoly airsoft fegyver 1 az 1-ben valósághű másolat így riadalom-, pánikkeltésére alkalmas.


Én speciel egy hardwood mintás horgásztáskában szállítom mindig a csúzlit. Így még katonai ruhában is úgy nézek ki mint, aki pecázni indul. :)


De volt már olyan is aki, integetett és kiabált, hogy ,,Éljen a honvédség!" (akkor magyar terepruha volt rajtam, természetesen rangjelzések nélkül) Büszkének éreztem magam, mivel én még voltam katona.

2015. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!