Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek milyen ötleteitek/tippj...

Nektek milyen ötleteitek/tippjeitek vannak, hogy folytatódhatna a World of Warcraft?

Figyelt kérdés
A Legion után.

2015. okt. 1. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy átruccanunk Sargerashoz vagy lesz még töltelék kiegészítő, nagákkal, old godokkal, új firelorddal stb. Bizonyos téren okosak a Blizzard írói, mert hagytak bőven nyitott szálakat új kiegészítőkre vagy egy esetleges Warcraft 4re, biztos ami biztos.
2015. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sargeras és Azshara Duóboss a Legion után ütős lenne. :D
2015. okt. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Arthas lényének egy darabkája is megmenekült, szóval szerintem ezt is lehet egy nyitott szálként értelmezni, bár én is inkább az előttem lévők tippjeire gondolnék inkább. :)

De mostanában szerintem túladagolást kaptunk az orkokból, meg az iron hordából, szóval egy kis kompenzálásként jöhetne egy kis allis lore is. ( félreértés ne essék, nem hajlok egyik oldal felé sem, csak vágyom a változatosságra :) )

2015. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha túladagolásod van az orkokból, akkor ott a következő kiegészítő? A zónákban nagák, high elfek, vrykulok emerald dream és új tauren faj lesz, míg a főellenség démoni eredetű.
2015. okt. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!