Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Deus Ex : Human Revolution...

Deus Ex : Human Revolution magyaritás hiba. Megoldás?

Figyelt kérdés
A minap felraktam a Deus Ex: Human Revolutiont (sajnos nem eredeti, nincs rá pénzem), leszedtem hozzá a magyarítást, erre a telepítésnél hiányolta a "patch2" fájlt. Ezt ki tudtam pótolni egy frissítéssel (SKIDROW), elvileg felrakta a fordítást, de se a menü, se a játék sem magyar. A beállításoknál sem kínálja fel a magyar nyelv lehetőségét. Valakinek van valami jó megoldása? (szeretném mihamarabb megoldani a problémát)

2015. okt. 2. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

a magyaritasokat az eredeti jatekokhoz keszitik.

a torrentes sokszor meg van butykolve, szoval he nem mukodik igy jartal...

2015. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor halott ügy?
2015. okt. 2. 20:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz, nekem tökéletesen működik tört verzióval is. És azzal sem mondtál igazat, hogy eredeti verziókhoz szokták készíteni a magyarításokat. Egy bizonyos verziószámú torrentes verzióval működik. A verziószám általában meg van adva a magyarítás leírásában.
2015. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A 1.4.651.0 verziót szedtem le az alap SKIDROW mellé, mivel a leírásban is ezt a verziót említi, mégse jó...
2015. okt. 2. 20:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Melyik verzió? A sima, vagy a directors cut? A Deus Ex HR magyarítása nem kompatibilis a directors cuttal, ahhoz a megfelelő magyarítást kell leszedni. Ha nem ez a hiba, akkor nem tudom.
2015. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, két Deus Ex Human Revolution van: A sima, és a Director's Cut. Erre figyelj oda.

Eredeti játékokhoz igazítják (többnyire), de ettől függetlenül működik törttel is, ha az jó, és azonos azzal a verziószámmal, amit igényel a magyarítás.

Amúgy ha egyik tört verzióval sem működik, várj egy steam leárazást, 5 euróért szokták árulni a játékot, az olyan 1500 ft. Kezdj el gyűjtögetni.

2015. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az alapjáték van letöltve és a hozzá passzoló magyarítás. Direkt odafigyeltem rá ;)
2015. okt. 2. 20:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor az uninstalláld, és szedd le a DC-t, mivel az jobb. :D

És hátha ahhoz már működni fog a magyar.

2015. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az nc*re-os Complete Edition van meg, ami tartalmazza az alapjátékot és a DLC-ket is. Ezzel jól működik a magyarítás.
2015. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na Director's Cut verzióval sikerült megcsinálni! Kösz a segítséget!
2015. okt. 3. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!