Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik az a játék, amiben a...

Melyik az a játék, amiben a főhőst egy gonosz (vagy valami gonosz, ördögi. ) valami féle sötét erővel ruházza fel, hogy neki dolgozzon, de később már ellened fordul?

Figyelt kérdés
Régen szerettem ezt a játékot, de sajnos csak egy apró részlet rémlik belőle egy repülős jelenetről, esetleg egy olyan rész, ahol egy meghatározott útvonalon kellett menned elkerülve a csapdákat...
2015. okt. 3. 03:50
 1/4 anonim ***** válasza:

kor? jelen, középkori, ókori, fantázia, stb?

téma? fps, rpg, felülnézetes, stb?

karakterek? mágus, tolvaj, harcos, esetleg mások?

Főhős adott volt vagy te tudtad megalkotni paraméterek alapján (pl sims, dragon age, skyrim, stb)?

kb évszám?

2015. okt. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ami hasonló gonoszos téma, az a Dark Souls
2015. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem mai darab, évekkel ezelőtt játszottam, kb a mostani világban játszódott, nem 100% hogy TPS vagy FPS volt, a karakter adott, de ilyen "badass" csávó, és úgy mond "lövöldözős" játék volt. Úgy emlékszem, hogy amikor az öreg ellened fordul visszaveszi tőled ezt az erőt talán... Nagyon sokat gondolkodtam rajta, de nem találom, elsőre a dark sector ugrott be, de sajnos nem arra gondoltam.
2015. okt. 4. 13:40
 4/4 anonim válasza:
Darkness ?
2015. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!