Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire megbízható a steam?

Mennyire megbízható a steam?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a steam mennyire megbízható? Szeretnék prémiumot rendelni a tf2-re, de ugye mindenki tudja, hogy páran nem ismerik a 21. századot...

Illetve a PayPAL is megbízható-e? Köszönöm a válaszokat előre is.



2015. okt. 3. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne megbízható nem használnák annyian nap mint nap.
2015. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 1000%-osan megbízható. Én is Paypal-t használok egyébként, azzal szoktam Steam-en is vásárolni. Eddig soha semmi gondom nem volt még. Persze annyit hozzátennék, hogy diák vagyok, tehát a számlámon általában mindig csak akkor van pénz, ha töltök fel rá, mert pl. valamit akarok venni. Ha mondjuk havonta többszázezres fizetés érkezne rá, akkor azért nem biztos, hogy csak úgy kiadnám az adataimat egy netes oldalnak.
2015. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem az xp van a laptopomon, letöltöttem, és semmi baja nem volt a gépnek, nyomtam a steam-ről a játékokat. Aztán újraraktam, a win7-et raktam rá, utána vissza az xp-t (hülye voltam), aztán még múlthéten leakartam tölteni, és újraindult a laptop. Aztán rájöttem, hogy az xp a probléma. Úgyhogy vissza teszem rá a win7-et, és valószínűleg nemfog újraindulni tőle a gép. De amúgy teljesen megbízható, mint ahogy mondtam, nekem is csak az xp miatt indult újra tőle a gép, mert már nem támogatott, és kevesebb dolgot lehet rajta csinálni.
2015. okt. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy megbízható-e a TESCO-ban vásárolni. Igen, tökéletesen megbízható, és ha a Steam szabályain belül cselekedsz, akkor semmi miatt nem kell félned.
2015. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Steam és a Paypal is megbízható oldalak. Ezek nem szar kufár oldalak, hanem ismert cégek.
2015. okt. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Megbízható.. Számlát/Nyugtát is küld
2015. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 p33ter válasza:
Paypal a világon a legkomolyabb illetve ,ha átvernek és az adott cég Paypallal dolgozzott MoneyBack van, szóval megtéritik a károd egyrészét, de Steam egyik leghatalmasabb, számlát emailon kiküldik stb. napi szinten költök ott pénzt, nyugi, használd csak.
2015. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!