Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Warcraft/Wow lore kedvelők és...

Warcraft/Wow lore kedvelők és könyv olvasók! Nektek nincs szívfájdalmatok ezek után?

Figyelt kérdés

* SPOILER*


A legjobb karaktereket ölik meg a könyvekben... Rhonin, Korialstrasz/Krasus, Arthas, Medivh, Kael'thas...

Knaak karaktere volt Krasus, a wow lore egyik legnagyobb hőse, a sárkány királynő szerelme, háromszor mentette meg a világot, erre Christie Golden a következő könyvében megölte őt. Rhonin feláldozta magát, hogy megmentse társait, az utolsó pillanatban átlökte Jainát a portálon, Garrosh pedig lebombázta. Arthas halálát sem tudom feldolgozni... hogy lehet egy ilyen jó karaktert csak így megöletni? Legalább a lényének egy darabkáját valahogy megmenthették volna és feltámaszthatnák vagy vmi... Csoda, hogy Illidann még él... most a legionban lehúzhatnak róla még egy kis bőrt. :)



2015. okt. 4. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

"-A Bambinál nem sírtál, mikor meghalt az anyja?

-De, sajnáltam, hogy nem rajzolták tovább azt az őzet!"

(Jóbarátok)


Mindig irigyeltem azokat, akik ennyire bele tudják élni magukat egy történetbe. Kitalált szereplők, kiírták őket a sztoriból, ennyi.


(Amúgy meg Hordásként az a véleményem, hogy hulljon csak az Alliance söpredék! :D )

2015. okt. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jah ez a hordás mentalitás... Én meg úgy vagyok vele, hogy szeretem mindkét oldalt. Mindkettőben vannak érdekes karakterek, akiket sajnálnék, ha meghalnának, viszont Thrall még él pl. A horda oldalon sokkal kevesebb nagy hős halt meg. Nem tudom miért érzi minden hordás, hogy neki el kell mondania, hogy " rohadt alli" " for the horde" " hulljon az alli söpredék" ... Én nem az ellentétekről beszéltem, hanem hogy egy jó dolognak vége van.

És igen beleélem magam a történetbe, mert a kedvenc műfajom a fantasy :)

2015. okt. 4. 11:37
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
#2: Mert ti mimózák vagytok, mi viszont kemények, mint a Vidia! :D
2015. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy bemutatod itt mindenki előtt a buta, szűk látókörű horda mentalitást...

Úgy lett volna ötösöm a lottón, hogy már előre tudtam amikor kiírtam a kérdést, hogy egy hordás fotelharcos önérzeteskedni kezd. Tényleg nem értem miért kell gyűlölködni... Ez csak egy játék... még a hordán és allin belül is vannak ellentétek, olvass lore-t, de a kérdésem továbbra sem erről szólt... :)

2015. okt. 4. 13:25
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Tudod te, mit jelent a ":D" jel a mondat végén?
2015. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vettem ám komolyan, akkor kaptál volna lepontozást :D
2015. okt. 4. 14:32
 7/8 anonim ***** válasza:
A játék felépítése miatt meg kell ölni mindenkit.Kellenek a főellenséget,akiket a játékosok legyőzhetnek.
2015. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ki szoktam akadni, mikor a kedvenc hőseimet megölik. Olyankor úgy érzem hogy nem tudok mit kezdeni az életemmel ._.
2015. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!