Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim dawnguard kiegészítőben...

Rávázs kérdése:

Skyrim dawnguard kiegészítőben, ha végigjátszottam a történetszálat, mint vampire lord, van-e lehetőség kigyógyúlni (a varázsló hajnalban ráddob egy csiribúcsiribát) és csatlakozni a vámpírvadászokhoz?

Figyelt kérdés

a, ellenségesek lesznek-e, hogy korábban sokukat kivégeztem?

b, főleg a crossbow küldik miatt csinálnám meg

c, assassin játékstílust játszom, és már minden perk/felszerelés maximumon van hozzá, így fölöslegessé vált.

d, sok videóban láttam, hogy úgy voltak vámpírvadászok, hogy Serena(nagyon is vámpír) ott loholt mellettük.



2015. okt. 21. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha végigcsináltad a vámpiros küldetés sorozatot akkor kinyirtad az egész dawnguardot az ötödik küldetésben kvázi nincs kikhez csatlakoznod. Ha nemcsináltad végig akkor Aela átváltoztat farkasemberré(ha megcsináltad a küldiket) és az kiszed a vampirságbol és jelentkezhetsz vámpirvadásznak. Ha nem akkor Morthalban Falion nevü npcnél lesz egy küldi ami kikúrál.
2015. okt. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, úgy döntöttem elviselem a mellékhatásokat, kiírtottam a dawnguardot és ha majd nagyon unalmas lesz olyan 80 as szint környékén, majd semlegesítem a küldetéssel ;)
2015. okt. 24. 14:56
 3/5 Kassash ***** válasza:

A mágus akadémián szerezhetsz kis küldizéssel és repuval olyan potikat amik kigyógyítanak belőle.


Egyébként nem árt néhány betegség és fertőzés kikúrálása italt beszerezni. Jól jön mindig ha valami vackot összeszedsz és hamar ihatsz egyet.

2015. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
véleményem szerint a potik nem gyógyítanak ki ha már vampire lord vagy, viszont a küldetés igen
2015. nov. 20. 08:22
 5/5 Kassash ***** válasza:
Ha nincs szükséged segítségre, akkor minek tetted fel a kérdést?
2015. nov. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!