Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-ban az ősi tekercs...

Skyrim-ban az ősi tekercs küldetés, Varázsló hegy szerűség?

Figyelt kérdés
Miután beszéltem a góré sárkánnyal választhattam hogy az öregekkel beszélek erről vagy a pengékkel... az öregek elküldtek valamilyen varázslókhoz és azoknak a várába, azon belül is valami orkkal kell beszélni akinek könyveket kell hozni állandóan és minden párbeszéd lehetőséget már eljátszottam vele... de a küldetés továbbra is hozzá mutat. Ez így rendben van?

#Skyrim #ősi tekercs küldetés
2015. aug. 30. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj ki a jeges részre a térkép széle felé (a várból amiben a könyvtáros ork van) és ott keresgélj, kell találnod egy barlangot ahol beszélned kell egy emberrel. Nem kell nagyon messzire menni. Szerintem ezt kell csinálnod, de borzalmasan furcsa ez a magyarított dolog, lehet félre értettem valamit:D
2015. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!