Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Assassin's Creed rész...

Markecmester11 kérdése:

Melyik Assassin's Creed rész nem durva?

Figyelt kérdés

#Assassiscreed
2015. nov. 1. 19:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az összesbe gyilkolni kell ha arra érted
2015. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az egész sorozat egy titkos orvgyilkos szervezetről szól. Nem véletlen 18+os mind.
2015. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mindegyik durva, talán az első része ami kicsit kevésbé, abban nem nagyon emlékszem vérre, és a kivégzések sem annyira brutálisak. Viszont általában az ellenfelek nem halnak meg egyből, sok még jajgat a földön az után is hogy már nem tud harcolni. Ez nekem mondjuk elég realisztikusnak és durvának tűnt.
2015. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"talán az első része ami kicsit kevésbé"


Kapásból két részlet is beugrott a fejembe az AC 1-ből, ami szerintem azért elég "durva". Pedig nem mostanában játszottam vele.

2015. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az AC 1 szerintem a legdurvább. A többi részben csak "klassz" kivételek vannak, a sima küzdelmi animációk keretein belül láthatóak csak "brutálisnak" titulálható elemek. Azon kívül nincs igazából semmi durva.

Amikor az első részben közvetlen közelről mutatják ahogy az egyik templomos kb 8 szor hátbaszúr a kútnál egy illetőt üvöltözve, vagy amikor a Doktor eltöri a páciensének mindkét térdét, az nem épp "laza".


Valamilyen szintű brutalitás mindegyikben van, de az első rész a legkeményebb, ott még a sztori sem laza, hanem lehangoló és mocskos az egész.

2015. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Pont ez a két momentum jutott nekem is az eszembe.
2015. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy melyik AC játékban nincsen nagyon durva gyilkosság ...
2015. nov. 1. 20:54
 8/18 anonim ***** válasza:
Mi számít neked durvának? Végtagleszakadások, belezések egyikben sincsenek. Az első részben akad pár hasonló amit írtam, a többiben csak leszúrások, baltával fejen vágások (nem levágások) és hasonlók vannak. Inkább klassz mint brutális.
2015. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De akkor tudnátok valami játékot mondani , ami hasonlít az AC-ra és max. 16+-os ?
2015. nov. 1. 20:57
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha kisfiú vagy még, akkor ne játsz őldöklős játékokkal. :D
2015. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!