Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valahol azt olvastam, hogy...

Valahol azt olvastam, hogy Brent Weeks éjangyal című trilógiájában van pár durva és véres rész. Ugye ez nem olyan szörnyű, mint ahogy hangzik?

Figyelt kérdés
Remélem nem 18-as karika... de a fantasyt nagyon szeretem, és ezt is el szeretném olvasni, ezért kíváncsi vagyok a hangulatára. Remélem semmi horror.. Nyugtassatok meg.. Azt egyébként vágom, hogy bérgyilkosos, ez nem is baj, ha a sztori jó.

2014. júl. 30. 19:17
 1/4 anonim válasza:
Néha kicsit 18-as karika, de nem azért, mert horror. Sokkal inkább azért, mert túl jól és leplezetlenül írja le a "valóságot". Ha még azóta nem olvastad el, akkor mindenképp ajánlom. Nekem a kedvencem lett mindhárom része, és Brent Weeks nagyon jól ír. Nálam kb. ez a letehetetlen kategória :)
2014. szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) karácsonyra tervezem :)
2014. szept. 9. 18:28
 3/4 anonim válasza:

Az szuper, remélem Neked is tetszeni fog. Am épp a napokban nézegettem új könyvek után és találtam egy ehhez kapcsolódót, amit a trilógia után ajánlott elolvasni: Brent Weeks - A tökéletes árnyék. Nevetségesen rövid a többihez képest a maga 76 oldalával, de szerintem minden jó. ami Brent Weeks. Ja, még így eszembe jutott, h belekezdett egy tetralógiába is Fényhozó címen. Az első része már kapható: Brent Weeks - A Fekete Prizma /Fényhozó 1./. Bocsi a hosszú válaszért :)


[link]


[link]

2014. szept. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
óó igen én is rábukkantam az új sorozatára mikor az Éjangyal után olvasgattam:) köszi :)
2014. szept. 19. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!