Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Assassin's Creed rész...

Markecmester11 kérdése:

Melyik Assassin's Creed rész nem durva?

Figyelt kérdés

#Assassiscreed
2015. nov. 1. 19:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
12 vagyok ( vagyis decemberbe leszek 12 )
2015. nov. 1. 21:01
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha ragaszkodsz az AC-hez én az elsőt mondanám. A grafika miatt talán az az,ami nem annyira durva, persze ott is kell ölni, de nem lesznek benne iszonyatos kivégzések,ami már a 2 résztől inkább hajaz az ACra.

Szóval első rész. Altair amúgy is király! <3

2015. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én az első részt pont nem ajánlom. Egy kukkot nem fog érteni belőle a kérdező. Se a mondanivalót, se a rejtett utalásokat a valóságra nézve, se a dilemmát, semmit. A játékmenet meg nem a mai fiatal casual rétegnek van kitalálva. Az első rész meg szerintem ölések nélkül is brutálisabb bármelyik másiknál.


Prince of Persia Sands of Time: Ezt ajánlom neked!

2015. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Már miért lenne brutálisabb ha a látványt nézzük? 12 évesen egyiket sem fogja érteni történet szempontjából,akkor meg nem mindegy? Bocsi kérdező,ez nem ellened szól, csak te kérdezted az AC-t és hát...az tényleg nem neked való még.
2015. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem a látványra gondoltam, hanem a témára, amit nem értene meg. :) Egy AC:2 sokkal követhetőbb, emészthetőbb, könnyedebb pl. az első részhez képest. Amúgy nekem az első rész a kedvencem.


Ha nagyon AC-zni akarsz kérdező, akkor lényegében mindegy melyiket kezded el. Talán a 2. lenne a legjobb vagy a Black Flag, mert ezen epizódok karakterei egyszerűek és befogadhatók. Illetve itt már a magyar felirat is dukál.

2015. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
De a szüleim nem engedik meg a 18+-os játékot ... azt mondták hogy csak akkor játszhatok 18+-ossal ha minimum 16 leszek .
2015. nov. 2. 12:59
 17/18 anonim ***** válasza:
A szüleid csak jót akarnak neked. ;)
2015. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen , tudom ... akkor maradok valamilyen másik játéknál ... Call of Duty Ghosts ? Mit szóltok hozzá ? Durva ?
2015. nov. 2. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!