Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident Evil 4 PC Irányítássa...

Resident Evil 4 PC Irányítással problémamegoldás?

Figyelt kérdés
Resident evil4-et letöltöttem Ncore-rol (csak 1db resi 4van fent) van benne Mouse Supportal ellátott játék de amint beálítanám az új konfigot billentyűzetre és a save-re kattintok és inditom a játékot nem menti el a másik bellintyúkre átrakott beállításomat hogyan tudnám ezt megoldani mert rémesen nehéz ha az alap konfiggal van , így egyszerre nemtudok egérrel is játszani mert a közben váltogatnom kell a kezem....

#Resident Evil 4 #resi4 #resipc
2015. nov. 3. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a 2006-ban kiadott Okádék Evil 4, vagy a Resident Evil 4 HD?
2015. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ncore-on Resident Evil4-et ír ki. mondt mondtam csak ez az egy db torrent van 2.5gb-os és eléggé feljavított a grafika lehet hogy a HD de ezt nem írja .
2015. nov. 3. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos így akkor nem tudok válaszolni, mivel én is rákerestem Ncore-n, és van vagy 6-7 fajta Resident Evil 4.
2015. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagyis várj csak!

Találtam egy 2.5 GB-set. Nah ezt töröld le. Resident Evil 4 HD-t szedj le. Az a sima PC-s verzió, ami annyira f*s hogy nem is árulják már. A HD verzió működik normálisan.

2015. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben köszi.
2015. nov. 3. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!