Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A league of legends játékban...

A league of legends játékban hogy használjak jól egy Janna supportot?

Figyelt kérdés
Az eddigi supportoknál mindegyiknél megtaláltam hogy miben jó és mi az előnye annak hogyha vele megyek. De Jannánál nem igazán tudom.

2015. nov. 25. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Pedig legjobb supportok között van még mindig, nagyon könnyen egy egész csapatot feltud dobni, Shield életet tud menteni, könnyen lehet mellette menekülni a gyorsasága miatt, könnyen el lehet vele kapni bárkit. Ultija teamfightot is eltud dönteni.


Általában érdemes full support itemeket venni: ÚJ hps sightstone, Iron Solari, Mikael, Ardent Censer, CDR-es/Swiftness/Sárga cipő, Frozen Heart

2015. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit kell neki maxolni?
2015. nov. 25. 12:53
 3/8 anonim ***** válasza:
R>E>W>Q
2015. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okés!:D Köszi a segítséget.
2015. nov. 25. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Janna pajzsából származó + sebzés is nagyon fontos. Nem egyszer dueleztem le vele az ellenfelet. Az ultija pedig kilöki a Thresh lámpájában utazót.
2015. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legfontosabb, amit tudok még tanácsolni az előttem leírtakon kívül, hogy Howling Gale időzítését gyakorold nagyon sokat. Jól időzítesz akkor még a legzűrősebb szitukból is kitudod menteni a társadat vele.
2015. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Barátnőm meg én is játszottunk Janával. Tényleg jó support, de rá kell érezni a használatára, ami nekünk nem ment. Ha még mindig nem megy Janna, akkor próbáld meg Luxot :D
2015. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
úgy 3 éve kezdtem és a legjobb pozícióm az eune szerveren a top 6.000 körül volt. Már nem is értem hogy jutottam fel idáig support-tal, de iszonyú fontos a csapatmunka egyedül nem is ajánlom hogy rankedezz supporttal mert megőrülsz majd ott..... :D /ezért én már abba is hagytam, elegem lett ebből aztán jött egy kis nyugis játék: Don't starve :3 aztán a Heroes of the storm is jó, mert még nincs megfertőzve olyan szutyok társasággal mint a lol... lásd-> van a rengeteg bajnokság így elvárják tőled is egy sima rankeden, hogy úgy teljesíts, ha vétesz egy hibát már jön a szidás... Mondjuk én se szeretem, ha 30percig koncentrálok, aztán a 31. percben valaki elcsesz valamit és emiatt szinte egész meccset bukjuk. Dióhéjban-> Ne vedd komolyan, vagy ne is játsz nagyon mert jót itt nem kapsz :D Ha azt gondolod a csapattársaid bénák ott ahol játszol, akkor képzeld el nekem milyen lehetett a top 6.000 -ben.
2015. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!