Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek elfutna a League...

Automata4477 kérdése:

Szerintetek elfutna a League of Legends ezen a gépen?

Figyelt kérdés

Karácsonyra tervezem megvenni ezt a gépet és nem tudom hogy el e birná futtatni a játékot maximumon.

Proci: AMD FX-4300 4x4GHz Turbo

Grafikus kártya: AMD Radeon R7 250 1GB

Ram: 8GB



2015. nov. 30. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne viccelj. Simán.
2015. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4300ra ne építs ha egy mód van rá. Akkor már inkább egy pentium g3420, alája egy olcsóbb H81-es lap (vagy ha amd lap árban gondolkodsz, akkor olcsóbb b85-ös).


Mondjuk itt az is kérdés, ez már össze van rakva és úgy veszed (pl használtan ismerőstől, újonnan boltból stb), vagy te raktad össze. Mert ha te akarod összerakni, akkor inkább menj a számítástechnika - hardverek részbe, ott elég sok jó gép konfig ötletet szoktak adni (miután megadod mire kell, mennyit szánsz rá, mi kell, pl perifériák (monitor, egér stb) nem, csak maga a gép stb).

2015. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amúgy kérdésedre válaszolva igen, elviszi maxon.
2015. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a gépet nem használtan már előre megépítve veszem a processzort meg idővel kicserélem majd benne úgyis újabra :) köszi a választ mindenkinek
2015. nov. 30. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha más játék is érdekel akkor én tuti nem AMD-t vennék.
2015. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs az AMD-vel semmi gond.Sokkal olcsóbb mint az intel és a nvidia és nekem egyelőre ez számit.
2015. dec. 2. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!