Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL-ban Cassiopea vagy Fizz...

LoL-ban Cassiopea vagy Fizz vegyem meg bronze5 mid main inkoklásal?!

Figyelt kérdés
Melyikel lehet könyen kijutni bronból?

2015. dec. 11. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szigorúan a kérdésre válaszolva: Ha bronzos vagy, akkor Cassiot hanyagold. Fizzel jobban jársz, de használj instant/smart castot.


Egyébként meg a mechanikáidat és taktikádat fejleszd és a mentalitásodat változtasd meg, ha kell. Ha jó játékos vagy, akkor duoQba egyszerű kikerülni. Ajánlom a splitpusher champeket, mint Trynda.

2015. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bronzosként valami egyszerűbbet válassz. Cassio-t teljesen felejtsd el, de én a helyedben fizzet is hanyagolnám.


"Melyikel lehet könyen kijutni bronból?"


Én voltam bronze V-ös, szépen gyakorolni kell és hamar kijutsz. Most Gold I nél járok. Sose kezd a veszekedést, sok meccset az öl meg. Ha már mindenki veszekedik mindenkivel nyugodtan szállj be, akkor már mindegy.

2015. dec. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha nem fizz és cassio akkor ki?? aki jó?
2015. dec. 12. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Twisted Fate-el jól jársz
2015. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahri, vagy Katarina

A legegyszerűbb karakterek, de nem gyengék

2015. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Twisteddel nagyon nehéz jól játszani, Ahri szintén nem kezdőknek való

Zed, katarinát ajánlom hogy legyen sikerélményed, brand is elég op lett az új frissítéssel

2016. jún. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Brand sose volt gyenge :D
2016. jún. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!