Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez az oldal biztonságos? (G2A)

Ez az oldal biztonságos? (G2A)

Figyelt kérdés
találtam egy oldalt ahol steam kulcsokat lehet vásárolni, a neve G2A, ez mennyire biztonságos, hogy működik? miért ilyen olcsó néha? mert ez nekem kicsit gyanús, viszont elég hitelesen beadja hogy ez egy biztonságos oldal. valakinek van már vele tapasztalata?

2015. dec. 20. 01:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Én még nem vásároltam onnan, de elég sokan mondják hogy biztonságos. Haver vásárolt onnan. Neki működött.

De várd ki a steam winter sale-t, pár nap, és ott sokszor olcsóbban kapod meg mint g2a-n.

2015. dec. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Nem véletlen reklámozza minden streamer. Viszont sok a lopott kulcs, szóval kell mellé shieldet is venni ami kemény 310ft/tétel. Ilyenkor minden esetben visszafizetik a játék árát, ha a kód mégse működne.

Amúgy most már tényleg érdemes megvárni a winter sale-t, de sokszor azzal együtt a g2a árak is esnek. Sőt jó pár játék ott alapból olcsóbb,mint steamen leárazáskor.


Röviden: Megéri, csak venni kell hozzá shieldet és használni egy videós/streamer kódját az extra 3%-ért.

2015. dec. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan játékot, ahol rendszeresen bannolják az onnan vásárolt accountokat.


Nem tudom, megéri-e beleölni napokat/heteket egy játékba, hogy aztán bannoljanak - még akkor is, ha a pénzedet visszakapod...

2015. dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztonságos, csak ésszel használd, mint mindent! Én eddig legalább 30 játékot vettem innen, sosem ért átverés.
2015. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. dec. 24. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!