Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehetnék egy picivel...

Hogyan lehetnék egy picivel jobb játékos?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó hogy én akarok lenni a játékok királya, de annyira gyenge és béna vagyok hogy nem bírom élvezni a multiplayer címeket. Jelenleg a Battlefronttal próbálkozom, és még az egér gyors húzása is nehezen megy, egyszerűen nem áll kézre nekem az, hogy hirtelen oda kell rántani célkeresztet, majd lőni mint egy őrült, aztán pattogni mint valami bolha, szaladgálni.


Ti hogyan fejlődtetek? Mire meglátom az ellenfelet, halott vagyok. Legtöbbször még akkor is ha én lövök először, hiába szikrázik a feje meg gyullad meg a gigája, én halok meg, és még ki is írja hogy 77-be maradt. Nem értem.


2015. dec. 21. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokat kell gyakorolni, és nem elkeseredni minden halálnál, hanem tapasztalatként felfogni.

Ha valamivel rengeteget játszol, akkor előbb-utóbb úgyis jobb leszel, mint egy átlag játékos.

2015. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még új vagy, akkor próbáld offline, botok ellen gyakorolni a játékot. Amúgy pedig attól jobb tanács nincs, hogy gyakorolj, gyakorolj és gyakorolj. Ha minden nap játszol vele, akkor majd megszokod és rutinból fog menni. Ha fejlődni akarsz, akkor érdemes csak 1-2 játékkal foglalkozni és nem váltogatni napi szinten.
2015. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet, nem vagyok hozzászokva, csak single playerezni szoktam. A multiplayer játékokban ennyire természetes a sok halál?

Lehet csak meg kellene szoknom, végülis nem öltem bele még túl sok időt.

2015. dec. 21. 16:37
 4/5 anonim válasza:
én pl még nagyon régen a fear 1 multyjánál tanultam meg reflexelni mert ott aztán kellett :D bele szoktam és utána már ment és ha játszottam ilyen bf vagy cs vagy ilyen gamekkel laza minden :)
2015. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
[link] Ezen az oldalon gyakorolhatod a célzást, reflexet meg miegysmást ha érdekel.
2015. dec. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!