Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítség World of Warcraft-tal...

Segítség World of Warcraft-tal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem azokhoz akik játszanak a játékkal:


1. Harcrendszer: Miután megtámadtam egy mobot és ütöm miért kell megvárnom míg az ellenség is visszaüt? Miért nem lehet olyat hogy folyamatosan ütni? Számomra ez hihetetlenül idegesítő.


2. Ha pl. Alliance-ban vagyok attól még fel tudom fedezni a Horde-s területeket?


3. Mennyire nehéz a gold farmolás? Nem mindig van pénzem előfizetésre, de úgy tudom golddal is lehet fizetni a havidíjat.



2016. jan. 22. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Az első pontot nem igazán értem, hogy mit kifogásolsz.


2. Igen fel lehet fedezni ugyan úgy. Max az ellenséges városokba nem kell bemászkálnod.


3. Azt mondják ha van már 4-5 100-as karaktered és mindegyiknek fullra fejlesztett garrisonja (aminek eleve jó pár 10ezer gold a költsége) akkor könnyen össze lehet farmolgatni az előfizu árát.

2016. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Nem kell megvárnod. Egyszerűen lassan ütsz még alacsony szinten.


2. Persze, az egész világot fel tudod fedezni.


3. Ebben nem igazán tudok segíteni, mivel én az új kieggel befejeztem hosszú kapcsolatom a játékkal, de egy kis munkával simán összegyűlik az a gold egy hónap alatt.

2016. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

"de egy kis munkával simán összegyűlik az a gold egy hónap alatt."


Na ez sem igaz...

2016. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Ez ilyen, legfeljebb lőj be nyugtatót, mielőtt leülsz játszani :)

2. Ja, csak a Horde Only városokban lemészárolnak a kukiba.

3. Ha nagyon rákockulsz, még akkor is több hónap, mire el tudod érni azt a szintet, hogy csak golddal fizetsz. (Több maxos karakter, garrisonnal, illetve az sem árt, ha némelyikkel aktívan tudsz raidelni). De ez sem azt jelenti, hogy mondjuk 10 maxos karaktered van, és csak havi 2x20 percig kell felmenni, még ilyenkor is komoly rákockulást igényel.


Szóval ja, az első néhány hónapot végigfejlődöd, majd Garrisonokkal és raidekkel összeszeded a pénzt.

2016. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel én játszom Ragnaroson így megtudom mondani.


elsőnek a 3. kérdésre válaszolok.


3. Ha van legalább 3-4 100 szintű karaktered pl: warrior, paladin, amik jobban bírják az ütéseket.

Akkor fogod magad, és üres invertoryval bemész swpbe, btbe, tk-ba, iccbe minden ilyen 70-80 szintű raidbe 25fős hcmodba.

pl nekem hunterrel olyan max 1 óra és össze tudok farmolni 3-4k goldot egy raidből. most ha megnézed iccbe több cucc esik nagyobb értékű stb.

ha ragnarost is megölöd ott is esik egy 4k gold. persze teljesen kikel pucolni az instát ez idő igényes meg minden


de ha kapsz ilyen peteket azokat berakod a gyüjteményedbe és utána kiveszed és ah-zol vele az is jó pénz.


BT-ben esik 3-4 darab és azokat fejenként ha jó napom van eltudom adni 1,5k goldért...


2.kérdés persze hogy feltudsz fedezni mindent van alis karakterem is és most húzom az alisoknál a 2. 100ast :)


1. sajnos ez nem egy tera nevű játék ott ugye nem kell megvárd míg ez a ciklus lezajlik.

2016. jan. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elkezdtem játszani a Taurin amíg nem tudom megvenni eredetibe. Mage-t kezdtem és már megszoktam a harcrendszert.
2016. jan. 26. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!