Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Póker hand érték táblázatot...

Póker hand érték táblázatot linkeltek?

Figyelt kérdés
10 fős sit&go versenyeken játszok. 4 éve kezdtem körülbelül, akkor elmentem a könyvtárba, és kivettem az összes póker könyvet, azokat elolvastam aztán valódi pénzben kezdtem játszani. A 4 év alatt kb. 50 órát játszottam, tehát amiket könyvben olvastam azoknak a nagy része feledésbe merült, de ahol én játszok ott nincs is sok értelme. Egy jó kis póker hand táblázat kéne. Találtam én is elég sokat, de azok nagyon felületesek, használhatatlanok. Olyan táblázat kell, amiben ott van a játékosok száma (1-10-ig), pozíció, nyerési esély az adott handekkel a résztvevők száma, pozicója és tétjei alapján. Például ha én vagyok az osztó, nyolcan megadták a 40 kezdőzsetont, akkor én egy egyszínű 2,3 lapokkal többet érek mint mondjuk egy különböző színű K,8 lapokkal, mivel összesen 2000 zsetonom van, ezért simán érdemes megadnom a 40 zsetont, mert ha bejön véletlenül a sor akkor annyi zsetonom lehet, amennyivel fizetős helyet érek el. Amin ugye én szoktam játszani, ott elég vegyes a mezőny és elég lazák. 11 cent a nevezési díj, 10-en kell nevezni, és az első 5 helyezett fejenként 20 centet kap, egy verseny általában 18-22 percig tart. Na jó ez most így lehet hogy semminek tűnik, de a nolimit-en a 1 cent a kis, 2 cent a nagy vak, a minimum beugró 60 cent, a maximum két dollár, itt azért hatalmas az egyenleg ingadozás a 11 centes sit&go-hoz képest. Na aki egy picit is jártas a pókerben az érti mi a problémám. Egyszerűen a játék előrehaladtával muszáj egyre gyengébb lapokkal harcba szállni, és amikor már majdnem vége van akkor csak tippelni tudok hogy mik az esélyeim, ez a sok gondolkozás meg elveszi a figyelmemet és az energiámat.
2016. jan. 28. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyesmire gondolsz? [link]
2016. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!