Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje kapszula? Maca...

Barátcserje kapszula? Maca Vibe/Multi Maca? Ezekkel kapcsolatban kérném a véleményeteket, mert szeretném elkezdeni valamelyiket. Utána olvasgattam mindkettőnek, de várom a tapasztalatokat is.

Figyelt kérdés

A barátcserje kapszula állítólag csökkenti a nemi vágyat, ezért nekem kicsit furcsa.( A Multi Maca/Maca Vibe meg állítólag növeli.)

A nemi vággyal nincs is baj, de nem jön még a baba, pedig szeretnénk, ezért kérem, aki szed/ett ilyeneket, írja le, mit tapasztalt.


A málnalevél teát ne igyam egyik mellé se, ugye?


2009. febr. 7. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vált be a Maca vibe.Pedig hiszek a gyógynövényekben.

Táplálkozzatok egészségesen,járjatok a friss levegőn.

A palástfű a nőknél jót tesz,de ha a párod sejtje a gyenge?! Akkor nem.

2009. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én szedtem a barátcserje kapszulát 3 hónapig, de csak a melleim fájtak tőle, teherbeesni nem sikerült. Viszont most hogy abbahagytam a mensim a 17. napra megjött.
2009. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is szedtem a Macát 6 hónapig! Semmi. Még peteérésem sem volt. AZtán elkezdtem sportolni, és sikerült a baba. :) Így cak egy hónapot sportolhattam, de nem bánom.

8 hetes kismama

2009. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!