Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a tapasztalatok a Multi...

Mik a tapasztalatok a Multi level marketinggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok néhány tapasztalatot, és hogy mit gondoltok róla.
2011. jún. 7. 14:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
72%

El ne kezdd, olyan, mint a piramisjáték, csak ez legális. Nyerni viszont nem nyersz vele semmit.


Amway ügynökkel meg nem állunk szóba!

2011. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
31%

Az első válaszoló enyhén szólva hülyeségeket beszél.

A piramisjáték az, amikor a passzív, már bent lévő tagokat az aktív, újonnan belépő emberek pénzéből fizetik ki. Mint pl magyarországon a nyugdíjrendszer.

Az mlm pedig többszintű értékesítés. Havonta jár nálunk az apeh, és mindig mindent rendben talál. Illetve az összes munkatársunkat kifizetjük világszerte. Ez a jövő. A mostani fiatalokat szerinted ki fogja majd nyugdíjasan eltartani? Biztos, hogy nem a majd akkori adófizetők.

2011. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
39%

A lényeget kihagytam. :D Az mlm-ben mindig van valamilyen termék. Általában jobb minőségű, mint ami a kereskedelemben kapható. Ez azért van, mert marketing helyett a termékek fejlesztésére költenek.

Elég sok cég van, ami mlm-nek adja ki magát, és így verik át az embereket. Ezekben a cégekben sosincs termékmozgás, csak hatalmas pénzbefizetések. Ezért is keverheti össze az első válaszoló a piramisjátékkal. Szóval meg kell nézni rendesen, hogy mibe fogsz bele.

Na, de a többi infót privátban, ha érdekel.

2011. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 SzilKa ***** válasza:
53%
MLM-ben csak az agymosott emberek hisznek...
2011. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
46%
Igazad van, az agymosottak. Azok, akik nem dőlnek be a médiának, a politikának, a sok idióta befolyásolásnak.
2011. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, a többinek meg, ha nem vagy képes érvelni, akkor minek írsz? Bár gondolom fingotok sincs az egészről. :)
2011. jún. 7. 15:53
 7/77 anonim ***** válasza:
8%
Nem az én pénzem, nem az én életem, úgy cseszed el, ahogy akarod...
2011. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
78%

"Az mlm-ben mindig van valamilyen termék. Általában jobb minőségű, mint ami a kereskedelemben kapható."


Fordítok:

Az MLM-ben általában mindig van valami termék, ami általában totál gagyi alsó-középkategória minőségű, ellenben felső-luxus kategória árú. Erre remek példákat mutat a Zepter és még legalább 10 hasonló kaliberű lehúzó cég.


"Elég sok cég van, ami mlm-nek adja ki magát, és így verik át az embereket."


Igen, gyakorlatilag 10-ből 9, az az egy meg becsődöl igen gyorsan.


"Havonta jár nálunk az apeh, és mindig mindent rendben talál."


Miért ne találna, semmi illegális nincs benne.


"Ez a jövő. "


HA- HA - HAPCI!


"A mostani fiatalokat szerinted ki fogja majd nyugdíjasan eltartani? Biztos, hogy nem a majd akkori adófizetők."


Ennek mi köze van a témához? Jól hangzik, biztos remekül működő kulcsmondat mikor az agymosást végzitek az új emberek beszervezésénél, de a világon semmi köze az egészhez...

2011. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
Nem azért, de mindenki hogy odavan tőle meg hogy ez a jövő, de még senki sem fejtette ki rendesen, hogy mi benne a jövő.... Miért ez a jövő? Miért jobb ez mint ha boltban vásárolok? És miért jobb az ha 100 emberből 90 elküld a jó anyámba ha mlm-es ügynök vagyok? (nem vagyok, ez csak példa)
2011. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt, hogy én ebből hogy járok jobban anyagilag ha vásárló vagyok és hogyan ha jól fésült Smith ügynök?
2011. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!