Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki leírná nekem, hogy mi...

Valaki leírná nekem, hogy mi a lényege a League of Legends-nek?

Figyelt kérdés

#leaguseoflegends
2016. febr. 5. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik játékmód.

Vagy szét kell verni az ellenfél főbázisát (nexus-át), vagy le kell nullázni a pontjait.

2016. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Alapjaiban egy leegyszerűsített real-time stratégia, ötvözve a Diablo-féle akció-RPGk néhány sajátosságával. A bonyolultságát a sokféle játszható hős és a képességeik kombinálása adja.

Számomra életem legunalmasabb 10 órája volt, amit vele töltöttem.

2016. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ezek nem túl pozitív vélemények, de azért köszi
2016. febr. 5. 18:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Wikipédiára pontosan beírod, hogy League of Legends és ott minden le van írva róla. Egyébként meg ingyen le lehet tölteni.
2016. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én egy szóval nem mondtam hogy rossz. El lehet vele játszani, mint minden mással. Egyszerűen meguntam. Egyéb iránt sok benne a lehetőség (a sok hősnek meg a különböző képességeiknek, idéző képességeknek hála), ha ki akarod próbálni ingyen le lehet tölteni, nem veszítesz vele semmit.


Wikipédián külön oldala van, ha nagyon érdekel először olvasd el azt, vagy nézz youtube-on videókat róla, de twtichen is van folyton közvetítése.


Kisebb szinten nem tudom mennyire problémás, de magasabb szinten pl folyton megy az anyázás (tizenéves éretlen kölykök, akiknek az angol tudása megragadt a megb**ztam anyádat meg b**d meg szintjén). De ilyen életképtelen csírák a Dota 2-ben meg a Heroes of the Stormban is vannak, le kell tiltani őket.

2016. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hmm engem talán nem lep meg a néhány negatív komment:D

én szeretek lol-ozni, de a közössége szörnyű.


!!!!!!

viszont most néztem itt a játékok kategóriába tett kérdéseket, és ez már az 5ik olyan lol-os kérdés, amire simán rákeresel a google-ön.. bocsi hogy ezt mondom, de tényleg elég idegesítő, hogy valaki annyira sem erőlteti meg magát, hogyha már valamivel játszani akar, akkor néz róla egy videót vagy utánanéz.. pl az ilyen "hogyan kell lerakni a ward-ot" kérdés. emberek, ne szakadjon már le a karotok ha arról van szó, hogy ennyit kipróbáljatok:D meg komolyan, ha nem nézel róla videókat, elveszett bárányka leszel, csak úgy szólok (lane-ket, champ-ek fajtáit nem fogod magadtól olyan egyszerűen kitalálni)

2016. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olvasgass oldalakat róla de nem ajánlom, hogy egyedül kezdd el. Jó sok időbe telt de engem nagy nehezen megtanítottak és így már élvezem,de amikor kezdtem borzalmasan unalmas és bonyolult volt( lány vagyok szóval csitt:D). Idegrendszer is kell hozzá mivel néhány emberke( kb 10-16 éves korosztály, idősebbekre annyira nem jellemző), ahogy egyik válaszoló írta csak néhány trágár szóval tudja kifejezni magát erre általában elkezdődik egy veszekedés aminek a vége "report all" de erre találták ki azt, hogy el tudod némítani őket. Csodákra képes:)
2016. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ööö utolsónak üzenem, hogy de: sokan egyedül kezdik el(pl én is). attól még ugyanolyan élvezhető, csakhogy van benne kihívás is, és nemcsak a szádba rágják. és az hogy lány vagy semmit sem indokol, és senkit sem érdekel. képzeld, én is az vagyok, de mégsem azzal magyarázkodok, ha valami gondom akad valamivel. ha pedig szörnyen "unalmasnak" és "túl bonyolultnak" találod minek kezd etedl egyáltalán? mert felkapott, vagy menő, vagy mi? bocs de ez felhúz, van egy hasonló lány ismerősöm Lol-on, aki egyedül életképtelen, és húzatja fel magát egyfolytában, magától kb semmit sem tanult. tipikus gamer gurl
2016. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utána néztem már más oldalakon, de azért itt is megnéztem
2016. febr. 10. 15:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Az hogy egy SZAR!!!
2016. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!