Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gamer hírek?

Gamer hírek?

Figyelt kérdés
Ti ha szoktatok milyen oldalakat olvastok ami a témával foglalkozik ?
2016. febr. 6. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy gamer, de a gamestar-t olvasgatom.
2016. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

pc guru. őszintén nekem a gamestar nem igazán jön be. legfőkép azért mert nem jön be ahogy értékelik a játékokat. nekem mindig úgy tűnt hogy amelyik játék nem éppen a legdivatosabb, rögtön teljesen lehúzzák. úgy gondolom, hogy csak mennek a nagy és népszerű külföldi játékértékelőket majmolják és utánuk mennek, és az ő értékelésük alapján "alkotnak" véleményt.

a pc guru számomra sokkal családiasabb, szívesen olvasok tőlük, és ők mernek SAJÁT véleménnyel rendelkezni. és ha a youtube csatornájukra is rákeresel, vagy egy sorozatuk az "ezzel játszunk", ami ráadásul elég vicces, szóval garantálom hogy megkedveled majd őket:)

2016. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ign a legjobb ilyen típusú magyar oldal.
2016. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
IGN
2016. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
PC Guru az amit rendszeresen olvasok, az ő stílusok a legjobb és az ottani közösség a legbékésebb, legbarátságosabb, legalábbis ritkák az olyan viták mint Gamestar-on vagy Gamekapocs-on.
2016. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gépigény.hu ; Gamestar illetve random youtube csidejók
2016. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lám egy bartosistá dá dá
2016. febr. 6. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Magyarok közül az IGN és a Gamer365, külföldiek közül a Rock,Paper,Shotgun, Kotaku, Neogaf, N4G, GiantBomb, Gamefront, Destructoid, Polygon.
2016. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!