Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet-e több fajta gépen...

Goreh kérdése:

Lehet-e több fajta gépen játszani a GTA 5-öt egyszerre?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy 3 haverom és én összeülnénk GTA 5 onlineozni. Én és két haverom PS3-on (amit biztos hogy lehet), de a harmadikunknak PCre van a játékja. Na és erről lenne szó hogy lehet-e neki is csatlakozni a privát/nyitott szezonra, attól hogy mi PS3-on leszünk (én egyébként biztosra mondanám, de a többiek nem biztosak benne). Ha igen, akkor Social Clubon kell meghívnom barátnak a PC-és gyereket, és úgy meghívni? A válaszokat előre is köszi.

#PC #online #PS3 #GTA 5 #LAN #Privát szezon #Nyitott szezon
2016. febr. 8. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2016. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán... Esetleg egy olyan szervert csinalni amit mind a 2 platform felismer...
2016. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, alig van olyan játék amiben van ilyen lehetőség, a GTA pedig nics benne ebben a néhány játékban.
2016. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kár érte... Szerentcsétlen megvette 60 euróért a steamen... Mind1 nem csak az onlineért vette meg, a story miatt is. Azért kitalálhatnának valamit a Rockstarosok, hogy a GTA több platformon egyszerre lehessen vele játszani. Köszi a válaszokat.
2016. febr. 9. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!