Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik egyszerre 5-6 kutyát...

Akik egyszerre 5-6 kutyát tartanak azok mindet ivartalanítattják?

Figyelt kérdés

Vagy elég mondjuk, csak a nőstényeket, vagy csak a kanokat?


Előre is köszi!



2015. júl. 20. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 volt, 1 kan és 3 szuka. A két szukát ivartalanítottuk :) (a kan egy kinti német dog, a benti egy benti szobakutya, őt meghagytuk)
2015. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem igaz csak 3 volt, szukák, de egyiket sem terveztem ivartalanítani. Aztán végül az egyiknek megcsinálták, de csak a b törzskönyv miatt. Nekem ebből sosem volt gondom. Régebben a családunk tartott együtt kan és szuka kutyákat, tüzeléskor egyszerűen bezárták az ajtót ami a két kennel között volt és nem eresztették össze őket. Biztos kellemetlen volt a kutyáknak, de soha semmi bajuk nem lett tőle és sokáig éltek. Szóval ha valaki tud rájuk vigyázni és hordja őket orvoshoz akkor nem muszáj azonnal ivartalanítani.
2015. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6 mentett kutyánk van lakásban, mindegyik ivartalanítva van. 4 szuka és 2 kan. Nem azért lettek ivartalanítva, mert több kutyánk van, hanem az egészségügyi gondok elkerülése miatt.
2015. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!