Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek LOL -ban kit...

Szerintetek LOL -ban kit vegyek meg, ha eddig szinte csak Teemo -val játszottam elfogadhatóan?

Figyelt kérdés

Tehát valami hasonló, top (esetleg mid, de ne jungle) hős kéne...

Egyébként elég kezdő vagyok és az arányom álltalában olyan, hogy valamivel többet ölök mint halok meg, de sajnos közel szokott lenni egymáshoz a két érték. Teemoval vagyok eddig csak valamivel jobb... Vele pl. legutóbb 26/7/15 volt az arányom.

Teemosok ti kit szoktatok még használni?

Előre is köszi!



2016. febr. 9. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Freek közül miért nem próbálsz valamit?

Lehet próbálgatni botok ellen, kutyát nem érdekel milyen vagy ott..

De amúgy meg Annie

2016. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én teemo main vagyok, de nem topra szoktam használni, hanem midre vagy adc-nek, mellette nekem még carry-k és supportok vannak, tehát ashe, ezreal, jinx, caitlyn, lux, sona, soraka, lulu... szoktam látni elég furcsa kombinációkat, pl lulu mid, lux mid/top, de az eddigi legfurcsább a teemo supp volt :'D
2016. jún. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!