Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3 vagy Path of Exile?

Diablo 3 vagy Path of Exile?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést előttem már elég sokan feltették, de kiváncsi vagyok mert nemtudom, hogy megjelenés óta a patchekkel és egyéb kiegészitőkkel mennyit változott a két játék. Az interneten elég megoszló véleményeket találtam, eddig csak a PoE-t próbáltam ki, viszont nemtudom mennyire lehet a játék elején megmondani azt, hogy mennyire jó valójában. Gondolok itt arra, hogy biztos max szinten kezdődik az igazi játék. A válaszokat előre is köszönöm :)

2016. febr. 13. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Diablo 3. Úgyis csak ezt kell megvenni, mert a Path ingyenes. Szóval akár mindkettővel tolhatod.
2016. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ :D megy a zöld kéz, de jöhetnek még válaszok :)
2016. febr. 13. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp megéri a poébe időd fektetni hogyha egy jó arpgvel akarsz játszani. Igaz hogy az elején nem túl izgalmas meg látványos és maga a játék sem egy eyecandy, de a karakter testreszabhatóság mindenképp kárpótolni fog érte.

Az igazi poe akkor indul be amikor olyan 66+ elkezdesz nehezebbnél nehezebb mapokat futni és builded is kb akkorra fog beérni olyanra amivel már igazán élvezetes a játék.

2016. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 owerload válasza:
Ha több ezer dollárt szeretnél keresni,akkor neked is ajánlom a POE-t ^^ Mondjuk én 50 klienst futtatok VM eken, 1 kliens napi 18 dollárt hoz be,szóval nekem szuper,és át nem mennék botolni D3 ba
2016. nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!