Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak én vagyok itt olyan, aki...

Csak én vagyok itt olyan, aki nem játszik multiplayer-eket?

Figyelt kérdés
sokat játszok, de nem multikat. egyedül mondjuk lol-ozok néha, de azt se nagyon, csak elég ritkán, pont annyira, hogy tudom, eszik-e vagy isszák. de semmi cod muli, vagy cs, stb. úgy értem, gondolom kimaradok valamiből, de sose volt kivel játszanom, vagy elkezdenem, így nekem ezek teljesen kimaradtak. van még ezzel így valaki, vagy csak én nem játszok multikat?

2016. febr. 14. 00:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt konkrétan haver akivel együtt nyomjam, de nem értem ez miért akadály, amikor naponta több millióan nyomnak mindenféle multis játékokat. Meg ha pl elkezdesz egy játékot, és elég jó vagy benne, akkor bekerülhetsz klánba, így nem csak random emberekkel tudsz egy csapatban játszani.
2016. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!