Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyikek a legjobb makett...

Melyikek a legjobb makett gyártók?

Figyelt kérdés

Bármilyen gyártótól van véleményetek érdekelne!

Mi az amit semmiképp sem ajánlotok és mi az ami megéri!



2016. febr. 17. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Heló!


A revell pédlául arra jó, hogy elindulj a makettezés útján. A legtöbb makettjuk átlagos szitnet éri el ,vagy az alatt, de van egy-két meglepően jó is, illetve angyon sokféle makettjük van. Kezdéshez tökéletes.


Aztán ha fejelődtél, akkor jöhetnek a jó minőségű, jó makettek.


Tamiya, Hasegawa, Hobbyboss...

Ezeket akkor éri meg megvenni, ha biztos vagy abban, hogy kellőképp tudsz velük bánni. Nem éri meg drága, nehezen összerakható profi makettet venni, ha a kivitelezés gyenge. Szóval mindnet lépésenként és idővel.

2016. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hali!


Először is köszönöm a választ!ha nem bánod még kérdeznék pár dolgot.

Revellről nem sok jót hallottam,mellette miket ajánlanál még "kezdésnek"?

Elsősorban a harci járművek azon belül pedig a tankok érdekelnének.

Talán hülye kérdés de mekkora méretarányú makettekkel érdemesebb/könnyebb kezdeni?

2016. febr. 19. 00:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Heló!


Én is revellel kezdtem. A tiger 2 például szeirntem teljes mértékben megfelelő - ezt tudom is ajánlani, kezdésnek szerintem tökéletes.

Ha revellt veszel, az azért is lehet jó gyakorlás, mert ilyenkor kiélheted a kerativitásod. Tökéletes például arra, hogy a koszolást, támadás miatti sérüléseket... gyakorold. Például csináhlatsz egy flerobbantott tankot, és csak a kreativitásod jelenthet határt.



Erre tökéeltes lesz 1-2 revell makett, és nagyon szép eredményt hozhatsz ki belőle.


Szeritnem az 1:72 tökéletes kezdésnek. Aztán jöhet az 1:35 - itt szeirntem eg-ykét páncélvadász a német ágról "könnyebb", mint a többi.


Ha figurát is festenél, én a games workshot darabjait ajánlom, én is ott vettem. Igaz, valamivel drágábbak, mint egy cska makettezésre gyártott cucc, de mnőség és kidolgozottság garantált.

2016. febr. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hali!


Köszönöm szépen,hogy segítettél és tanácsokat adtál!Egyelőre hanyagolom a dolgot mert nincs hozzá elég "bátorságom". De ha egyszer belekezdek mindenképp megfogadom a tanácsaid! :)

2016. febr. 24. 20:48
 5/10 anonim ***** válasza:

A Revell, Airfix, Heller gyenge kidolgozottságú maketteket készít, de kezdésnek nem rosszak, árban sem. Persze egy idő után túl kell rajtuk lépni. Személyes kedvencem a Trumpeter 1/35-ös harcjárművei. Bámulatos és precíz kidolgozottság, tucatnyi gyártótól kiegészítők minden készletükhöz, és mindezt nagyon jó áron kínálják.


Ui.: persze az alsóbb kategóriás gyártók termékei között is akadnak kivételek. Úgy 30 éve a Heller és az Airfix is kidobta (teljesen ugyanazt)az 1/72-es AWACS készletet amire azóta is mindenki vadászik, és horror összegekért cserélnek gazdát.

2016. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
46%
edition atlas modell drágák de negyon jók ott is van rengeteg. www.editionatlas.hu ezt ird be:)
2016. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
46%
nekem van egy revell TITANIC makettem nagyon jó a kidolgozása:)
2016. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Kezdésnek: revell, zvezda, italery márkák érik meg a legjobban mert olcsók és sok járgányt árulnak. És ha már kitapasztaltál elég technikát + elég felszerelést gyüjtöttél a makettezéshez, érdemes drágább főleg keleti gyártók cuccait beszerezned. Mint pl: Hasegawa, Trumpeter, Tamya, Dragon stb..
2016. nov. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Egyedül talán az Unimodels-t nem ajánlom mert nagyon sok a hiba rajta és nagyon törékenyek az alkatrészek. Habár sok tankot csak az UM gyárt. De ez csak az én véleményem...

Üdv: 8-as válaszoló

2016. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hali! Köszönöm szépen,egyelőre tolódik a dolog mert egyszerűen nincs rá időm :/
2016. nov. 22. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!