Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreasban plakátokat...

GTA San Andreasban plakátokat hogyan tudom kicserélni?

Figyelt kérdés
Pl netről letöltök egy képet és azt berakni a plakát helyére, láttam már olyan videót youtube-on amiben ki voltak cserélve plakátok, de leírást nem találok. Ha van itt valaki aki jártás modolásban leírhatná. Köszi. :)

2016. febr. 23. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül az nem MTA volt ? :) Már ha többjátékosról van szó, gondolom igen.
2016. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet...már nem tudom. Miért csak online lehet ezt megcsinálni?
2016. febr. 26. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Online is. Nem tudom mire gondolsz, most a San Andreas Multiplayer érdekel vagy a Single player ?
2016. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a single player

(multi kidobott állandóan a szerverekről már nem foglalkozom vele)

2016. febr. 26. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ott nem nagyon tudom, azzal én nem nagyon foglalkoztam csak jobban SAMP és MTA -val,egyébként ha jól tudom akkor objecteket kell kicserélni, létezik egy program, Gta Garage Mod Manager (GGMM), nem vagyok biztos benne, hogy ez működni fog mivel ezzel csak autókat,fegyvereket,skineket cserélhetsz.
2016. febr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!