Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL mid: LeBlanc, Talon vagy...

LoL mid: LeBlanc, Talon vagy Ekko?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég lettem 30. szintű LoL-ban és egy új hősön gondolkozom. Arra lennék kíváncsi, hogy pl. egy LB-t vagy Ekkot mennyire nehéz "megtanulni". Gondoltam megpróbálok nehezebb hősöket is. De LB túl nehéz lenne?


Talon jónak tűnik, de kellene vennem hozzá AD rúnákat is, és az nem olcsó mulatság.


Ekkot is szeretem, de ő is drága


LB olcsóbb, de szerintem talán a legnehezebb közülük. Ti kb. hányadik meccsen jöttetek bele? :D



2016. febr. 28. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindhárom elég erős manapság, bár igazán jó picknek midre most Corki és Quinn számít. Számomra LB még mindig könnyebb, mint Ekko, hiszen Ekko ultiját nagyon nehéz pozicionálni.

Én Ekko-t ajánlom, megéri a szenvedést, mert nagyon jó szorzói vannak a spelljein, plusz late game-ben eszméletlen sebzése van.

2016. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, még gondolkodom.

Mostanában sok LB van ellenem, és elég nehéz ellene, de 1-2 hete sok Ekkoval is találkoztam.


Talon az új ad item miatt, meg úgy alapból egyik jó mides, bár ritkán látom.


Corki érdekes, mert sokan pickelik, de én még mindig jobbnak tartom ezt a 3-at.

2016. febr. 28. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
A Corki mid az egy LCS dolog, tehát bajnokságokon profi játékosoknál számít igazán erősnek, persze ez nem azt jelenti, hogy kisebb szinten rossz, ott is lehet aratni vele. De igazából egy átlagos játékosként bárkivel játhatsz, igazából még Diamond szinten is hoznak mindenféle pickeket. Nem kell annyira komolyan venni a metát, játszd azt, aki tetszik. Amúgy én miden inkább mage-eket szoktam játszani, assasinok kevésbé jönnek be, de Ekko-t pont szeretem, bár elég nehéz vele, szerintem a három közül ő igényli a legtöbb gyakorlást. Leblanc alap szintem nem olyan nehéz, de szintén sok gyakorlás kell ahhoz, hogy igazán profi legyen vele az ember. Talont annyira nem ismerem.
2016. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ad rúnákat ígyis Úgyis ajánlom, hogy vegyél, ha van egy alap AP és AD runepage-ed azzal már bármilyen hőssel elvagy.
2016. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!