Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO-ban kirúgtak csak úgy,...

CS:GO-ban kirúgtak csak úgy, pedig jól játszottam de a csapatomba a négy srác az utolsó körben kirúgott, meglehet ezt bosszulni, jelenteni esetleg?

Figyelt kérdés

2016. febr. 28. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg a négy srác ruszki volt. Azért vágtak ki mer parasztok. Csöves magyarok is szokták, mert azt hiszik akkor több elo pontot kapnak. A cs közösség mindíg is egy tapló volt, szokj hozzá.
2016. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ez elég szomorú, semmit nem lehet tenni?
2016. febr. 28. 22:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút de semmit. Ezért van az, hogy a paraszt játékosok mégtöbb paraszt játékost generálnak. Az egyetlen amit tehetsz, hogy te nem válsz ilyen frusztrált kis gyíkká.
2016. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, azért köszi.
2016. febr. 28. 22:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult többször is, hogy kiraktak az utolsó kör előtt, hiába én hoztam le a meccseket. Gondolom egyszerűen csak idegesíti őket, hogy kinnyiffanak az első fél percben és a végén engem kellett bámulniuk, aztán ha végén 1v5 ellen vesztettem, akkor persze én voltam a retard núb. Szóval nem mindenki akar erőlködni a sikerért és ez bosszantja őket. Csak gyorsan túl akar lenni a kemény ellenfeleken, hogy aztán a következő hátha könnyebb lesz. Nna most hogy ebbe belegondoltam, eszembe jutott, hogy mennyire felkrta az agyam mikor kiszavaztak :D
2016. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kerulj ki silverbol, akkor kevesebbszer fog elofordulni:)
2016. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nova 4ben vagyok. :)
2016. febr. 29. 00:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Minnél feljebb vagy annál gyakoribb lesz, mert annál jobban ügyelnek a kis ügyifogyik a rangjukra. Sason ezért tudtam eddig túljutni, mert feszt kiszavaznak a ruszkik ha nyerünk, ha vesztünk.
2016. febr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezért játszom csak haverokkal.
2016. febr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!