Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jót tenne? Baráti körben vagy...

Jót tenne? Baráti körben vagy egy srác.

Figyelt kérdés
Baráti körben vagy egy srác, aki szemez velem, mosolyog, puszit kér hetekig. Aztán meg úgy csinál hetekig, mintha nem is ismerne. Ez így megy fél éve. Állítólag van barátnője, de ez nem biztos. Meg ahogy flörtöl, lehet nem kéne komolyan vennem. Szerintetek jót tenne, ha egy ideig nem látna, eltűnnék? Talán, ha újra lát egy kis idő után, akkor majd összeszedi bátorságát.
2013. okt. 13. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Ha még egyszer elírtad volna a vagy egyet, de hogy kétszer, így már joggal gondolom, hogy gyökér vagy.
2013. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

1#.

Arra nem gondoltál hogy esetleg telefonról ír és az írta át? Gondolkodj mielőtt sértegetsz

2013. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a 2. hozzászólónak a védelmet
2013. okt. 13. 22:15
 4/5 anonim válasza:

(ne hulyesegekkel foglalkozzatok,hanem a kerdesre valaszoljatok.....)

Tudd meg hogy van-e tenylegesen baratnoje,ha van akkor komolytalanul veszi ot ,ebbol adodoan teged is ugy fog tehat el lehet felejteni.Viszont ha nincs baratnoje ,megint nem nyero az ugy ,mivel hosszu ismerkedes es flortolgetes utan kepes ugy tenni mintha nem is ismerne.Roviden : hacsak nem bantottad meg es azert nem beszel veled akkor nem erdemes foglalkozni ,le akar razni.

2013. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, teljesen igazad van! Igazából én nem nagyon bízok benne, csak olyan jó érzés volt, mikor velem törődött. Mondjuk, pont ezért, mert bizonytalan vagyok, nem mutattam ki az érzelmeimet, nem törődtem az udvarlásával, lehet, hogy pont ezért meg is bántottam. Nem hiszem, hogy lesz belőle valami, csak érdekelt kívülállók véleménye, mert a barátaim mind biztatnak.
2013. okt. 15. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!