Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem Ncor-rol a Depth-...

Tibenk kérdése:

Letöltöttem Ncor-rol a Depth- jatékor. Szeretném online játszani, de mint tudni illik CODEX os igy nem lehet, esetleg lenne valakinek valami otlete hogy lehetne megcsinalni?

Figyelt kérdés
Játék,Depth

2016. márc. 1. 11:56
 1/6 anonim válasza:
100%
Meg kell venned a játékot, hogy az online szolgáltatásokat is tudd használni. :)
2016. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg. Előbb nézd meg Steamen, ha nem tetszik az ára menj át a Humble Bunlde-re, van hogy olcsóbb :) ha ott sem elég szimpi az ára akkor nézz szét a G2A nevű oldalon. Rengeteg játékot olcsóbban lehet beszerezni! :) én most fogok Pay Day 2 DLC-ket venni mert steamen van ami 5 euró míg G2A-n csak pár száz forint. Nem mimdegy kitől veszed, inkább azt vedd amrlyik 20-30 forinttal drágább de az eladó százaléka lehetőleg 100 legyen akk nem lesz gond. + a régióra is figyelj, NE olyat vegyél amit pl csak amerikában vagy oroszországban tudsz aktiválni :D ja meg van vmi tranzakciós díj kb 150 ft de ha sok cuccot veszel csak egyszer fizeted ki :)
2016. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Látom nem értettétek a kérdést :) Ha akarnák költeni rám akkor megvettem volna már steamen es nem irnék ide :)
2016. márc. 1. 14:33
 4/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Látom, nem értetted a válaszokat. Ha működő kell, vedd meg. Ha nem akarsz költeni, akkor nem fogsz vele online játszani. Egyszerű.
2016. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jólvan,én szépen kérdeztem,azért irtam ide mert olvastam mar hogy meglehet csinalni csak nem irta hogy-hogyan,azért irtam ide mert gondoltam valaki tudd segiteni!
2016. márc. 1. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5: Igen, én is tudom, hogy kell aranyat csinálni, csak most nincs kedvem elmondani.

Hamachin vagy Tunngle-n keresztül biztos lehet multiban nyomni a tört játékot is, de az nem úgy megy, hogy megnyomok egy gombot, hanem rengeteget kell konfigurálni, hogy úgy-ahogy működjön, ha egyáltalán működik. Ez az ára az "ingyen" játéknak.

2016. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!