Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tescoba online szoktam leadni...

Tescoba online szoktam leadni rendelést, az áruházba veszem át. Ilyenkor illik borravalót adni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 28. 18:26
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*-n
2016. jan. 28. 18:27
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
-kinek tudnál jattot adni ,a Tesconak ? annak nem kell a te borravalód,akik meg ott vannak még, azok meg alkalmazottak...
2016. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Ezen Én is gondolkodtam már főleg mikor nagyon kedves emberek hozzák ki a termékeket. De mivel kártyás fizetés van, így nem szoktam külön adni nekik. Házhozszállításnál igen.
2016. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Elvileg nem fogadhatják el, de ezt senki sem figyeli, úgyhogy nyugodtan adhatsz nekik! :D (Egy ott dolgozó)
2016. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy nem fogadhatják el, akkor meg se próbálkozom vele. Köszi a válaszokat!
2016. jan. 29. 07:49
 6/18 Csendharmat válasza:
96%

Tényleg nem fogadhatják el...

Házhozszállításnál "kávéra-valót" szoktam adni, annyika jólesik és nem tiltakoznak :)

Személyes átvétel... Nem tudom, elég jól be vannak kamerázva a tecsók, nehogy neki legyen baja miatta.

2016. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%

személyes átvétel/kedvesek......

bocsánat de ez a dolga a munkája.

ezért miért kellene neked extra jutalmazni,hogy végzi a munkáját?


ilyenkor érzem,hogy bő 50évvel vagyunk lemaradva...

a kisfizetésű dolgozókat én azt gondolom nem a többieknek kell jattal támogatni.


adjunk a villamosvezetőnek is-amennyiben a-ból b-be sikeresen elvitt.

neki is járna-hiszen kevés a fizetése.

estig mehetne a felsorolás.-

2016. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
33%
Ha megteheted és úgy gondolod, hogy belefér, miért ne?
2016. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
Hén kézbe csúsztatok egy 500 ast elfogadják örülnek neki cserébe mindig ilyen olyan kuponnal levonnak ezt azt pedig nem is volt kuponom..
2016. febr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9# az elég baj, hogy csalnak.


Azóta próbáltam de kedvesen visszautasítottak, mert nem fogadhatják el :)

2016. febr. 10. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!