Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó játékot keresek tudnátok...

]Black_Death[ kérdése:

Jó játékot keresek tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Most nem Minecraftra vagy ilyesmire gondolok!Egy olyan játékot keresek mint pl MTA,Sa-mp,Vagy ilyesmi!Nem érdekel a Grafika meg semmi csak jól lehessen Játszani és jó közösség legyen!Igazából multiplayer Játékokat keresek de megteszi a SinglePlayer is!

2016. márc. 14. 18:46
 1/5 íazazazazaza ***** válasza:

Ha singleplayer és szereted a story orientált játékokat akkor Life is Strange, ennek remek story-ja van.

Vagy még ott a The Walking Dead season 1-2.


Multit nem nagyon tudok mondani, inkább hanyagolom azokat mert kb nincs már olyan játék amiben jó lenne a közösség.


Üdv, :D

2016. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
The Walking Dead-nek most várom a 3.évadját! :D Azt a játékot nagyon szeretem!
2016. márc. 14. 19:02
 3/5 íazazazazaza ***** válasza:

Első vagyok :D


Hát akárcsak én :D


A Walking Dead Michonne már kijött :D én is azzal tolom nemsokára csak nem nagyon volt időm eddig.

(igaz eltér a story de azért biztos jó lesz az :D)


Különben ha az bejött akkor Life is Strange-t mindenképp játszd végig, legalábbis egy próbát megér!


Nagyon hangulatos játék, nem fogod megbánni :D én 2 nap alatt kijátszotta mert egyszerűen visz magával és alig lehet abbahagyni :D

Ez is a döntéseken alapul akár a twd, de szívrengetőbb :D


Sok sikert :D Ha kell torrent hozzá akkor írj majd küldöm :D


Üdv, :D

2016. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen játékok kellenek akkor egyértelműen bármi ami Telltale games pl.Game of thrones,Wolf among us.
2016. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a Walking Dead tetszik, akkor próbáld ki a The Wolf Among Us-t is! Valószínűleg tetszeni fog.


Hát multiplayer játékokban annyira nem vagyok otthon, néha team Fortress 2-zök, de inkább singlebe nyomom. Sok jó single játékot tudok mondani, ha érdekel. Csak írd meg, hogy milyem műfaj érdekel (horror, akció, lopakodós, platformer, indie stb.)

2016. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!