Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik eredetis world of...

Melyik eredetis world of warcraft realmet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

ahol vannak magyarok sokan, olyasmi érdekelne

ragnarosról tudok, de tauriról menekülnék éppen, mennyire sok ott a tauriról átment ember?


2016. márc. 31. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ragnarossal az a baj, hogy pvp realm, aztán szétgyilkolnak a nagyok fejlődés közbe. Meg nem tudod hol hagyni a karid, mert ha kicsit afk-olsz és nem fővárosba tuti leölik. Ezért játszok én normal szerveren.

Arathort próbáld meg talán, ott is vannak magyarok elvileg bár én ott még nem játszottam.

2016. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arathoron főleg Allis oldalon vannak, de találni azért hordásokat is. Pvp realemek közül Ragnaros és Bloodscalp a népszerű magyarok között. Gyanítom Ragnán találkozol leginkább Tauris migráncsokkal.
2016. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha Tauri csoportba sírtál, mert megöltek fejlődés közben, én még akkor is ajánlom Ragnát. Annyira nem találkozni játékossal fejlődés közben (HS free pala hero miatt level 20 fölött), hogy nevetséges. Én akartam megköszönni az embernek aki leölt, mert végre éreztem, hogy MMOrpg-t tolok.
2016. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!