Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire ismert Hatsune Miku...

Mennyire ismert Hatsune Miku Magyarországon?

Figyelt kérdés
Esetleg vannak ezzel kapcsolatos blogok, fórumok, weblapok, stb ahol rajongók beszélgethetnek, híreket oszthatnak meg, stb?

2016. ápr. 4. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tudom miről beszélsz, de ilyen oldalakról ég nem hallottam:D de google a barátod, nem tudom próbáltad e vagy ha igen milyen keresőszavakkal.
2016. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Viszonylag ismert az anime fanok körében (nem vagyunk túl sokan, de akivel találkoztam az mind ismerte Mikut).

Rajongói oldal a vocalod.hu, ahol nem csak Miku hanem más Vocaloiok rajongói oldala is... nem tudom hogy mennyire aktív még az oldal.

Aztán van egy website ahol aláírásokat gyűjtünk arra hogy magyarországon is legyen Miku koncert. [link]

Egyéb magyar rajongói dologról nem tudok.

2017. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon sajnos :( Ahogy az anime fanok sem :(
2017. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!