Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cs:Go: versengő módban gyakrab...

Cs:Go: versengő módban gyakrabban esnek a fegyver skinek és ládák mint könnyed módban?

Figyelt kérdés

És lenne még 1 kérdésem:

130 órám van eddig a Go-ban, mikor érdemes elkezdeni versengő módban játszani?


Köszönöm a válaszokat.



2016. ápr. 5. 11:18
 1/7 Papi Gonzales ***** válasza:
nem hiszem, de ahogy megfigyeltem több xp-t kapsz > gyorsabb szintlépés > több drop
2016. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmi köze a módhoz. Ládából nem ismerem a jelenlegi drop rendszert, skint viszont fixen heti 1x dob szintlépéskor.

Én akkor kezdtem a versengőt amint meglett a lvl3 (akkor annyi volt a limit). Hiába gyakorol rá az ember könnyeden. Köze nincs a két módnak egymáshoz.

2016. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1: skint csak szint lépésből kapsz. Általában versengőnél több exp-et kapsz, de minden megszerzett exp után kevesebbet kapsz ölésért + asszisztért.

[link]

2: láda drop: hetente 1 fix láda drop van, minden további teljesen véletlen szerű, nem függ össze sem a móddal, sem a megszerzett exp-pel.


versengőzni igazából 3-as szint után mehetsz, de nem árt ha van leglaább 1-2 fegyver az olcsóbb kategóriábül (tehét nem AWP meg társai), amivel elég pontosan tudsz lőni (meg gyorsan) és leszeded az ellenfelet. Ez lehet smg, rifle, heavy (sörétesek), de akár pisztoly is.

2016. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Versengő több XP gyakoribb drop.

130 órával szerintem már elkezdhetsz MM-ezni, az alap dolgokkal tisztában vagy, a fegyverekkel tudsz bánni(persze abba majd jobban bele kell jönni) akkor szerinem nyugodtan.

2016. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld pacsi. :)
2016. ápr. 5. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
még egy dolog, nem árt ha legalább angolul tudsz infózni, ismered a helyek neveit (pl inferno mid, second mid, banana, arch, vagy akár egy dust2 mid, catwalk, tunnel stb). Lövésbe meg majd belejössz, én pl silver 1-ben kezdtem, azóta már felmentem master guardianba, szóval semmi sem lehetetlen.
2016. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, majd igyekszem! :)
2016. ápr. 6. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!