Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Zed vagy Kha'Zix?

Zed vagy Kha'Zix?

Figyelt kérdés
Low ELO-ból szeretnék kijutni. Miden és JGben szoktam játszani, és nem tudok dönteni h kit vegyek meg, akivel akár carryzhetni is lehet a meccset. Valaki help me?

2016. ápr. 11. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tartozol low elo-be, akkor bármilyen championnal ki tudod magad carryzni(már amelyikkel tudsz játszani). Zeddel meg Khazixal ne játsz mert mindkettö qrva nehéz. Jungelbe: Yi, Malphite, Amumu, Volibear, J4, Wukong. Midre: Annie, Kayle, Ahri, Talon, Swain, Orianna, Cho'Gath.
2016. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
khazixszal le lehet hozni elég durván a meccseket, haveromnak is ez a szokása :D én őt venném, ha csak közülük lehet választani, meglátsz valakit egyedül, kiiktatod és kész :D mondjuk arra is érdemes figyelni, h nem szabad minden killt magadnak tulajdonítani. Egyszer volt egy ilyen meccs, enemy kha 27/nemtudommennyiben volt, megöltük, és utána a többit sokkal könnyebb volt megölni, mivel nem értek semmit, és meg is nyertük.
2016. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Zed is olyan, aki elver 1v1-be mindenkit.

Én zedet ajánlom, de csak azért mert én többet vagyok miden mint jungle-ban.

De vigyázz mert mindkettő rohadt nehéz, főleg zed.

2016. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!