Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért crashel be a Skyrim?

Miért crashel be a Skyrim?

Figyelt kérdés
Nemrég vettünk egy új videókártyát. Ennek örömére megvettük a Skyrimet is. Vitte-vitte, aztán egyszer csak becrasholt, amikor elértünk a lovaskocsival a karakterválasztásig. (Kb addig, a karaktert még nem lehetett megalkotni.) Aztán egyszer csak beakadt a hang, és a kép is, és összeomlott az egész gép. Ezt mi okozhatja? Can You Run It-on megnéztem, teljesen jól viszi a gépem a Recommendedet is. Vagy a Legendary Editionnak, és a sima Skyrimnek nem ugyan az a gépigénye?

2016. ápr. 15. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
De, ugyan az. A legendary annyit tesz, hogy alapból megkapod az összes dlc-t.
2016. ápr. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

videokártyán kívül cseréltél mást is?

Régi videokártya driver-t letörölted, a legújabb driver-t az új videokártyához felraktad?

Monitor alaplapi kimenetre vagy az új videokártyára van kötve? Ha alaplapra, akkor a processzor integrált videokártyáját (IGP-t) használja, ezért olyan mintha bent sem lenne a kártya.

2016. ápr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak kártyát cseréltem, semmi mást, és a kártyára van kötve. A kártya driverét felraktam, ámbár a régi drivert nem töröltem le. Ezt hogy tehetem meg?
2016. ápr. 16. 10:31
 4/4 anonim válasza:

Sajnos a Bethesda játékok (Skyrim, Fallout,stb.) gyerekbetegsége hogy nem megfelelően kezelik a memóriát és nagyon sok a crash. Ha nem is mindig de ez a progi orvosolja ezt a problémát.


[link]

2016. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!