Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 QtXml4. dll, nem...

Sims 4 QtXml4. dll, nem ismeri fel?

Figyelt kérdés

Sims 4 telepítésnél minden jól ment, a játék is hibátlanul működött, csak aztán letöltöttem a Get to Work kiegészítőt. Követtem az utasításokat meg minden, és elméletben semmi gond nincs. Csak, amikor el akarom indítani a játékot, azt írja ki, hogy ez a bizonyos "QtXml4.dll" hiányzik. Ezzel önmagában még nem is lenne gond, mert akkor letölteném netről, és mindenki boldog, de OTT VAN. Megnéztem a Sims 4 megfelelő almappájában, és isten bizony, hogy ott van. Próbálkoztam már azzal, hogy kitöröltem, és letöltöttem netről a szóban forgó fájlt, többször is megpróbáltam, különböző oldalakról, de semmi eredmény.


Valaki segítsen! >_<



2016. ápr. 24. 14:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Valaki, könyörgöm! Elvonási tüneteim vannak :D
2016. ápr. 24. 17:41
 2/2 NigelB ***** válasza:

A fájl regisztrációja megsérült a program leírójában. Te biztos hogy nem tudod javítani.

Egy megoldás van: teljes Uninstall (mind a két program), és újra telepítés. A kiegészítőt meg ne használt.

Mellesleg a program honlapján is lehet tájékozódni, lehet hogy van frissebb verzió, ahol javították a hibát.

Ha meg Crackelt a program (ezt nem írtad) akkor akármi lehet.

2016. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!