Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox One konzolt vennek, és...

Xbox One konzolt vennek, és az erdekelne mennyit számítananak bele, ha bevinnek egy xbox 360 konzolt pl konzolvilaghoz, vagy 576?

Figyelt kérdés
Az xbox 360 Slim, kinecttel kb 4 éves. ezekkel a játékokkal: Gta 5, fifa 15, ac 4, ac 3, bf hardline, batman arkham city, nfs the run, cod bo 2, dead rising, pes 2012, dance central 2, zumba core fittness, kinect adventures.

2016. máj. 1. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
kérdezd őket, bár mivel használt, minden tétel vételárának (tehát mikor új volt amennyiért vetted) 30-40%át ha megadják érte.
2016. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt azért nem akarom mert még egyátalán nem vagyok biztos benne, hogy vegyek, mert igazából nekem nem is lenne annyira fontos, csak, megérné-e, ezért kérdeztem, hátha valaki próbálta már.
2016. máj. 2. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!