Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Számotokra mik azok, amik...

Számotokra mik azok, amik "luxus"NAK számítanak /számítanának anyukaként, illetve a babának, milyen termékek dolgok? 23 é anya

Figyelt kérdés

Mi szerényen élő család vagyunk leírom pl. nekem nekünk mi:

pl.nálam annak számít h a babát magándokihoz viszem ha nagyritkán kell,a babának a pampers peli,plusz pampers popsitörlő,meg néhány fisher price játék.Magamnak az kéthetente elmegyek a kozmetikushoz(1500ft),és elkezdtem a jogsit,meg havi 1x fodrász,apukának meg h a horgászcuccok néha.Na ilyen kis semmiségek...csak a kíváncsiság miatt kérdem :)köszi aki válaszol:)



2014. máj. 25. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2014. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi elolvasom
2014. máj. 25. 14:33
 3/16 anonim ***** válasza:

Húú, akkor nekem nem is tudom, hogy ezek után mi lehet a luxus. Fodrászhoz, kozmetikushoz nem járok. A kisfiunk minden fisher price játékát ajándékba kapta, vagy örökölte, mi egyet sem vettünk neki. Viszont néha kap csak úgy játékot, az számíthat luxusnak.

És ami pont ma történt, vettem magamnak 1 kiló cseresznyét. :) Angliában élünk, átszámítva 3500 Ft volt, a pénztáros meg is kérdezte, hogy biztosan kell-e ennyiért. De babát várok és megőrültem érte. Na, ez tuti luxus volt. :)

2014. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

Drága, jó minőségű ruha a gyereknek. Ésszerűtlen pazarlás.

Mi a fenének? Pár hónap alatt úgyis kinövi...

2014. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát igen....elolvatam az előző linkelt kérdést is hát igen sajnos van akinek a mindennapok megélhetése is luxus :(van akinek meg az 500.000 babakocsi is alap:/
2014. máj. 25. 14:48
 6/16 A kérdező kommentje:
hát ruhát mi használtan veszünk van 1-2 orvoshoz menős meg alkalmi és kifujt
2014. máj. 25. 14:49
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi a gyed előtti időszakhoz képest érezhetően rosszabbul élünk. Tehát ilyen értelemben nekemaz is spórolás, hogy bevásárlólistával megyek a boltba, nehogy elcsábuljak. Nélkülöznünk nem kell, csak nem ehhez az életszínvonalhoz vagyunk szokva. Mi a fédjemmel mindig is nagyon sokat dolgoztunk, és hál'istennek nagyon szép fizuból éltünk a gyed előtt. Persze, a nadrágszíjat mi is csak magunkon húzzuk meg, a fiunknak az égegyadta világon mindene megvan, sőt! Tudom, hogy mások a napi betevőt is nehezen teremtik elő, csak azért írtam le a soraimat, hogy érzékeltessem, mennyire relatív ez a nélkülözés-téma. És mélységesen együtt érzek a nélkülözőkkel, ugyanis a saját édesanyám és a férjem szülei is rendkívül kevés pénzből élnek. A gyedem előtt őket is tudtuk segíteni...most nem megy. Na, ezt rosszul élem meg.
2014. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Vettem egy kindle-t pár hete, csak 2 naponta olvasok belőle, és bűntudatom van, amiért megvettem.:)


Amúgy fodrász 10.000 (vágás, festés, melír)havonta+szemöldökgyanta (900) hetente nem számít nálam luxusnak. Férjemnek sem. Magándokihoz járunk (nődoki, urológus, fogdoki, stb.)

2014. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
.
2014. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

22 hónapos lányomnak Pampers Premium Care pelenkát használok és Bioderma termékeket. Sokak szemében látom, hogy ez luxusnak számít.

Én 2 havonta járok fodrászhoz, körmöshöz, kozmetikushoz.

Ezenkívül magánorvoshoz jár a család.

Nyaralni minden évben elmegyünk.

2014. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!