Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoT-ban melyik ágat érdemes...

WoT-ban melyik ágat érdemes közepes tankokhoz fejleszteni?

Figyelt kérdés

Sziaasztok


Tegnap kezdtem el a WoT-ot és segítségre lenne szükségem. Már megvan a német DW2 de szörnyűű!! A Tiger1-et akartam de kis utánaolvasás után rájöttem, hogy az egy lomha közepes tank nehéznek titulálva. Nos a többi nehéz tank nemtudom milyen de a DW2 mindenben lassú (sebesség, újratöltés) és elég gyorsan ki is szednek.


Ebből kifolyólag én úgyérzem, hogy a közepes tankok lesznek a barátaim :)

Ebből merre felé induljak el, hogy ne csináljak megint egy hülyeséget?


Eddigi meccsek alapján (kb 30) úgy vettem észre, hogy inkább elbújok valahol és úgy sniperkedem :D De ez lehet a gyenge tankok miatt van.

Lassúskodni nem akarok.

(eddig csak a német ágat fejlesztettem)


Remélem nem baj, hogy ezt így idehánytam nektek :D


2016. máj. 11. 21:50
 1/6 anonim válasza:
Szia! Én a Szovjetúnió ágat ajánlanám, de a Francia is jó választás lehet. :)
2016. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kezdőknek nehéztanknak az orosz IS ágat szokták ajánlani.Azok viszonylag mindenben jók,könnyebben használhatóak.

Közepes tankokkal tudni kell játszani.Például a brit Cronwell jó mednek számít.De az orosz vagy amcsi ágon is vannak jobb fajták.

Ha te sniperkedni szeretsz jobban, próbáld meg valamelyik páncélvadász ágat.

2016. máj. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gauldoth ***** válasza:

Hát... közepes tankok táján nehéz a kérdés. Én a szovjet ágat ajánlanám, mert ott a legtöbb tank azért használható. Mellesleg, ha eljutsz valaha 10-es szintre, az OBJ. 140 nagyon jó választás. (Általában van némi páncéljuk, közepesen pontosak, de jól sebeznek időarányosan, jó átütéssel, és nem lassúak)


Az Amerikai és német ágakkal nincs gond általában, nem rossz választások azok sem. (Ez a két nemzet pontos ágyúkat használ, általában nem lassú tankokon)


A japán tankok nem rosszak szerintem, de azok a medek nem igazzi medek, hanem support tankok, de annak jók.


Az angollal az a baj, hogy a 6-os szinten kívül a többi tankja meglehetősen gyengék. (Viszont a Cromwell hatalmas császár 6-osban :D )


Franciáknak gyakorlatilag nincs közepes tankja, csak könnyűk (mégha a 9-es 10-es szinten át is nevezik őket közepesnek)


Én speciel a kínai tankokat gyűlölöm mert átkozottul pontatlanok, nem ajánlanám.


A cseh tankokkal sosem játszottam, de a legtöbb felh. utálta őket, aki használta.

2016. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tiger I az egy testes TD,mintsem lomha közepes. Egyébként egész gyors tank.


Szovjeteknél a T-34-85 ága,mindegyik baromi jó tank,sokan nem szeretik a T-43-at de én azt is imádtam.


Németeknél Panther ág támogatós,inkább ajánlanám ott a Leopard ágat. De németek nem kezdőknek valók.


Britek sem rosszak,Cromwell egy isten,Comet kivételével a legtöbb jó.


Kínai az szovjet másnéven,japán pedig nem igazi medium.


Amerikaiaknál pedig inkább gyors nehéz tank.


Egyébként örülök hogy megkérdezed,nem úgy mint a legtöbb kezdő.

2016. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Csehet kihagytam.


Felőlük kettős véleményem van,előszőr is nagyon gyorsak,ez sokszor előnyt jelent,illetve gyors,erős lövegük van. Ami miatt viszont sokaknak nem tetszik,hogy nagyok és nincs páncéljuk. De ha gondolot megpróbálhatod,én kihúztam TVP VTU-ig,tier 7-től már jó kis ág.

2016. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget :)

Szovjet ágat választottam, most járok az a-20nál, igaz ez még csak könnyű tank de tetszik :) gyors is, sebezni is tud csak ha nem taktikázom gyorsan kiszednek :D de ez érthető, nem nehéz tank :)

2016. máj. 12. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!