Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik pc játékot ajánlanátok?

Melyik pc játékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan pc játékot keresek amibe egészen sok időt lehet fektetni tehát pl. 3 óra alatt nem lehet kivinni.Vagy esetleg multis játékok is szóba jöhetnek de olyanok amiket egyedül lehet játszani mármint úgy hogy nem haverokkal mert neten nincsenek barátaim.(fallout 4,witcher 3 ezeket már kivittem)

2016. máj. 15. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hosszú játékra: skyrim, dragon age, bioshock, mass effect, life is strange

Multisra: age of empires, starcraft, halo, lego játékok (de am nem értem minek multis játék ha egyedül akarsz rajta játszani? amúgy ezeken lehet egyedül is)

2016. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mármint úgy egyedül hogy nem skypozok mondjuk senkivel meg nem ismerem a csapattársaim :)
2016. máj. 15. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Mass Effect-be rengeteg időt bele lehet ölni. Nekem a 2-be 40+ órám van, de azt úgy hogy minden fő és mellék küldetést megcsináltam, az összes bolygót lescanneltem, amennyi fejlesztést tudtam, azt megszereztem, megvettem... A Skyrim-ba is sok időt lehet ölni. Tegnap előtt az Arcania Gothic 4-et toltam ki, majd a mentésével folytattam a Fall of Setarrif kiegészítőt, ez össz-vissz 15 óra, igaz könnyűn toltam ki.
2016. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!