Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dragon Age 2 PhysX Error?

Dragon Age 2 PhysX Error?

Figyelt kérdés

Olyan problémával találkoztam, hogy telepítés után mikor indítanám el a játékot kihoz egy error ablakot ezzel: "Error initializing PhysX Please check/update your drivers. Visit [link] for updated versions."

Természetesen a legújjab PhysX van feltéve (ettől függetlenül megnéztem az Nvidia oldalát, leszedtem és mikor telepítettem volna írta, hogy nem telepíti mert "ez esetleg újjab van a gépen")

Mit kellene tennem, hogy elinduljon?



2016. máj. 17. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ne a physx-et telepítsd, hanem a videokártyához kiadott videokártya illesztőprogramot (driver-t), az leszedi a physx-et is.
2016. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyéb iránt remélem nem AMD-s kártyád (r7 2/3xx, r9 2/3xx, hd xxxx) van, ami mellé nvidiás illesztőt akarsz pakolni
2016. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1# Nvidia GeForce Experience van a gépen (videókártya illesztő folyamatos frissítése érdekében) ami nem talált frissítést.


2# Nem, nem AMD-s. Egy 4Gb-os MSI GeForce GTX960 4GD5T muzsikál a gépben :D

2016. máj. 18. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!