Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pár hete töltöttem le a...

Pár hete töltöttem le a League of Legends-et. Milyen tippeket tudnátok adni, hogy jobb legyek egy kicsit?

Figyelt kérdés

2016. máj. 21. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézz streamet, gyakorló videókat, főleg ward/őrszem használatról, kezdésként én a nem manás karaktereket ajánlom, mint garen, lee sin, renekton, akali, shen, stb.


mobafire.com on elég sok build van fent, hogyan építsd ki jól a karaktert.


Tanulj meg last hitelni, ez nagyon fontos, különben nem lesz pénzed. Próbálgasd a pingeket is elsajátítani (ha jól rémlik bal egérgomb nyomva tartva és kihűzod épp a jelentésre). Jó jelezni, ha eltűnt az ellenfél a lane-ről, még akkor is, ha cask a bokorba bújt el, ki tudja lehet épp megy betámadni csapattársat.


Alacsony szinten adc meg tankosabb ad, ami jól üt (nyilván egy tapasztalt ap-s mides odaver, de most a tapasztalatlanokról beszélünk).


Tanuld meg a kifejezéseket, mint cc, snowball stb, sok oldalon le vannak írva.


Keress egy fix lane-t, amit élvezel. Pl mid, top, bot adc, esetleg support féle (alacsony szinten ha nem vágod annyir a játékot jobb egy dmg-es/tankos karakter, mint egy full support).

2016. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézz élő vetítést, de ne másold a buildjüket! Tanulmányozd, hogyan játszik más, tanulj belőle, próbáld megvalósítani őket a saját játékaidban, de NE másold az itemjeit. Az sosem jó. Minden ember (köztük a profik is) úgy buildel, hogy az ellenséget nézi, és azok ellen vásárol. Tehát ha meglátsz egy Fakert (még nem tudod ki az (MÉG :D)) Zeddel és armort vesz, vagy armor átütést, azt nem azért veszi mert ezt szokta, hanem az ellenség ellen jó.
2016. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!