Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Azt a játékot keresem ami...

Laceee12 kérdése:

Azt a játékot keresem ami hasonlit a minecraft hoz csak nem kockákbol áll a világ, valaki segitene?

Figyelt kérdés

#Minecraft #hasonló #nem kockás
2016. máj. 21. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:

rengeteg ilyen játék van

7 days to die

the forest

rust

dayZ stand alone

meg az összes többi survival/túlélő játék

2016. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezet mind ismerem, amire én gondolok ugyan olyan csak annyiba más hogy nem kockákbol áll hanem az épitkezés valósabb, egyszer már meg találtam azóta semmi
2016. máj. 21. 17:04
 3/9 anonim ***** válasza:
nem kockákból, hanem valósabb. Tehát kocka (térrács) elven megy, vagy teljesen magad pakolod le mint a forestben? Mert ez se mindegy.
2016. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Valami pontossab fogalmazás???


Mert ebből sokat senki nem tud ki hámozni.

2016. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
life is feudal
2016. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ugye a minecraftba blockokat teszel egymásra és így építesz házat, ebben oedig olyan mintha a talajt nyújtanád meg felflé, és úgy alakítasz ki belőle házat, vagy akármi mást
2016. máj. 21. 19:40
 7/9 A kérdező kommentje:
nem lehet elmagyarázni
2016. máj. 21. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Modolt minecraftot probaltad mar?

Allitolag vannak szerverek is melyekben 30-40 akar tobb modot is bevezettek es nagyban megvaltoztattak az alap jatek elmenyt. En csak videokat lattam rola... Tobb szaz uj blokk es nem csak a textura kulonbozik, hanem minden fele kerekitett, gombolyitett elem bekerult... Nezz korul arra fele szerintem, hatha sikerul lekotnod magad vele:)

2016. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudnál videó linket küldeni róla ? ha meg kérhetlek
2016. máj. 22. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!